Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  9 sierpnia 2011

Mój chłopak 5 dzień choruje na anginę, dzisiaj idzie do lekarza bo antybiotyk nie pomaga.
Problem w tym, że za tydzień mamy zarezerwowane wakacje na Mazurach.
Jeśli wyzdrowieje w ciągu 2-3 dni, duże jest ryzyko że jak wyjedziemy, choroba powróci?
Tak się cieszyłam na te wakacje :and: No ale nie będę go ciągnąć na siłę, żeby mu nie zaszkodzić.

A.

Diamond1001
Diamond1001
  9 sierpnia 2011

hej co sadzicie o glodowce 3 dniowej/

TheWitch
TheWitch
  10 sierpnia 2011
Diamond1001
Diamond1001: hej co sadzicie o glodowce 3 dniowej/

jednodniowa jest podobno nawet zalecana, trzydniowa to glupota, i tak zaraz wrocisz do poprzedniej wagi, jesli chodzi ci o schudniecie to musisz sie nastawic na zmiane nawykow zywieniowych lub cwiczenia albo i jedno, i drugie.
mmaryjka
mmaryjka
  10 sierpnia 2011
Diamond1001
Diamond1001: hej co sadzicie o glodowce 3 dniowej/

zależy w jakim celu:]. jak odchudzanie, to bezsensu.
gosiawin
Posty: 2 (po ~243 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
gosiawin
Posty: 2 (po ~243 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
TheWitch
TheWitch
  11 sierpnia 2011
gosiawin
gosiawin: a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy...

zabij sie od razu, w koncu po co ci zyc, to takie zle :zonk:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011
Diamond1001
Diamond1001: hej co sadzicie o glodowce 3 dniowej/


na oczyszczenie organizmu okej, nie zapominaj jednak o duzych ilosciach wody, zebys sie nie odwodnila

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Matthewfifi
wpis jest ukryty
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wejdź tu : http://sites.google.com/site/457news/ a może dowiesz sie o sobie czegoś wiecej??


wiem o sobie wiecej odwiedzajac lekarza, nie google

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jeżeli słabo toleruję laktozę to robię sobie krzywdę pijąc mleko i jedząc mleczne produkty ? Raz mi nic nie jest, raz boli brzuch, raz biegunka, różnie z tym bywa. Chodzi mi po prostu czy mogę sobie bardziej zaszkodzić.

ludzie wojne przeżyli to i ze sraczką dasz rade
pijana
pijana
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie wojne przeżyli to i ze sraczką dasz rade

:rotfl: W sumie racja !
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 sierpnia 2011
Diamond1001
Diamond1001: hej co sadzicie o glodowce 3 dniowej/

głodówka jest bezsensowna, obojetnie ile trwa dni, i nic nie daje a tylko moze zaszkodzic, myslałem ze kazdy to wie :woot:

massacre
massacre: na oczyszczenie organizmu okej

:facepalm:

Konto usunięte
Konto usunięte: jednodniowa jest podobno nawet zalecana

:wtf:

Elph06
Elph06: Mój chłopak 5 dzień choruje na anginę, dzisiaj idzie do lekarza bo antybiotyk nie pomaga. Problem w tym, że za tydzień mamy zarezerwowane wakacje na Mazurach. Jeśli wyzdrowieje w ciągu 2-3 dni, duże jest ryzyko że jak wyjedziemy, choroba powróci? Tak się cieszyłam na te wakacje No ale nie będę go ciągnąć na siłę, żeby mu nie zaszkodzić.

po przebytej anginie przydałyby sie ze 3 dni rekonwalescencji, jesli wyzdrowieje co najmniej na 48h przed wyjazdem to o ile nie bedzie kusił losu (najlepiej zeby nie wychodził z domu) to powinno byc okej, chyba ze zamierzacie sie kapac w lodowatej wodzie : )
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

yo, yo, napisalam podobno.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  18 sierpnia 2011
massacre
massacre: na oczyszczenie organizmu okej, nie zapominaj jednak o duzych ilosciach wody, zebys sie nie odwodnila

z czego dupeczko ty chcesz organizm oczyścić?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.