Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

PaulinkaaZ
wpis jest ukryty
Dolny
Dolny
  8 października 2012

Czy jest tu na forum jakiś dietetyk ?:)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 października 2012
Dolny
Dolny: Czy jest tu na forum jakiś dietetyk ?:)

do dietetyka powinienes sie udac osobiscie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FCBgirl
FCBgirl
  10 października 2012
massacre
massacre: do dietetyka powinienes sie udac osobiscie :)


dokladnie ;)
Dolny ale jakie pytanie Cie interesuje w tym temacie ? :P
MalaMiWersjaSoft
MalaMiWersjaSoft
  19 listopada 2012
Znacie jakąś fajną dietę owocowo-warzywną dla osób z chorym sercem?
Gad
Gad
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie jakąś fajną dietę owocowo-warzywną dla osób z chorym sercem?

Ja znam. Jedz owoce i warzywa. :zabawa:
rurusiOova
rurusiOova
  24 listopada 2012
Czy wiecie może cos na temat BANIEK CHIŃSKICH czy redukują one ilość cellulitu . ? moze znacie jakies inne sposoby na pozbycie sie tego paskudztwa , nie mówie o aktywności fizycznej , ćwiczeniach . . bo akurat sport uprawiam regularnie . .
Felka
Felka
  17 grudnia 2012

Wracam do cwiczen,chce ladne rece zaczelam od 8 min arms ile kg hantle? Na start?

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  17 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wiecie może cos na temat BANIEK CHIŃSKICH czy redukują one ilość cellulitu . ? moze znacie jakies inne sposoby na pozbycie sie tego paskudztwa , nie mówie o aktywności fizycznej , ćwiczeniach . . bo akurat sport uprawiam regularnie . .

Moja mama stosuje, sama sobie robi masaże na uda i brzuch. Robi to już od roku gumowymi bankami. Powiem tyle- różnice widać bardzo. Aż sama się zdziwilam.Podobno lepsze efekty daje jeśli ktoś ci robi te masaże ale jeśli samemu opanujesz technikę to powinno iść z górki :)
W internecie lub w aptece możesz takie kupić za 20-40 zł, najlepiej poglądac filmiki na yt jak się takie masaże wykonuje przed rozpoczęciem.

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

WilczeLyko
WilczeLyko
  18 grudnia 2012

Witam, zwracam się do Was z pytaniem, czy jest sens przyjmować suplementy diety "na stawy" w postaci "flexów"? Ile jest prawdy w cudownych właściwościach preparatów, a ile mitu? Mam delikatny problem ze stawami tzw. "strzelanie" i nawracający ból w obrębie barku, robiłem już testy na boleriozę etc. i niby ;) wszystko okej, urazów, pęknięć, naderwań nie ma, ale jest to irytujące, szczególnie że utrudnia mi to w pewnym stopniu uprawianie hobby.
Z ciekawości - Animal flex, brał ktoś?

pijana
pijana
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: WilczeLyko

W jednym z ostatnich numerów Men's Health'a, który podebrałam koledze, był przegląd suplementów. Te z glukozaminą były w sekcji typu "nie warto". Aczkolwiek nie pamiętam dlaczego :ninja:
Shey0
Shey0
  18 grudnia 2012
Felka
Felka: Wracam do cwiczen,chce ladne rece zaczelam od 8 min arms ile kg hantle? Na start?


Sprawa indywidualna... musisz sama metodą prób i błędów ocenić jakie obciążenie będzie dla Ciebie odpowiednie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, zwracam się do Was z pytaniem, czy jest sens przyjmować suplementy diety "na stawy" w postaci "flexów"? Ile jest prawdy w cudownych właściwościach preparatów, a ile mitu? Mam delikatny problem ze stawami tzw. "strzelanie" i nawracający ból w obrębie barku, robiłem już testy na boleriozę etc. i niby ;) wszystko okej, urazów, pęknięć, naderwań nie ma, ale jest to irytujące, szczególnie że utrudnia mi to w pewnym stopniu uprawianie hobby. Z ciekawości - Animal flex, brał ktoś?


Animal flex posiada bardzo dobry skład, więc warto zainwestować. Stosowałem kilka razy i również polecam swoim klientom w celu wzmocnienia stawów, ścięgien i wiązadeł.
Kameleon
Kameleon
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W jednym z ostatnich numerów Men's Health'a, który podebrałam koledze, był przegląd suplementów. Te z glukozaminą były w sekcji typu "nie warto". Aczkolwiek nie pamiętam dlaczego

Boże, widzisz i nie grzmisz xd
WilczeLyko
WilczeLyko
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W jednym z ostatnich numerów Men's Health'a, który podebrałam koledze, był przegląd suplementów. Te z glukozaminą były w sekcji typu "nie warto". Aczkolwiek nie pamiętam dlaczego

Akurat czasopisma typu Men's Health są sponsorowane, są reklamą, więc niespecjalnie wierzę w takie rankingi, co nie zmienia faktu że poniekąd prawdą jest mit glukozaminy, tylko że właśnie Animal flex ma sporo innych rzeczy, będę musiał przetestować na sobie jak na króliku najwyżej :ziober2:.
Konto usunięte
Konto usunięte: Animal flex posiada bardzo dobry skład, więc warto zainwestować. Stosowałem kilka razy i również polecam swoim klientom w celu wzmocnienia stawów, ścięgien i wiązadeł.

Dziękuję za opinię, stawy w sumie jeszcze mi chyba nie "poleciały", ale są już symptomy że coś jest nie tak, dlatego szukam suplementu, który uzupełni w jakiś rozsądny sposób moją dietę.
pijana
pijana
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: WilczeLyko

Ten artykuł nie bazował na konkretnych nazwach, więc możliwe, że pisał go ktoś całkiem kompetentny xd Pośród "niewartych uwagi" znalazły się też m.in. te słynne jagody acai :D
Widzę, że cena tego "Animala" dość wysoka, aczkolwiek na zdrowiu nie ma co oszczędzać, a nuż pomoże ;) Zwłaszcza, że wnioskując z Twoich wypowiedzi jesteś chyba dość aktywnym człowiekiem ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.