Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

nie do CIEBIE ty nie jesteś niczemu winna dziękuje :)))

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  21 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: nie do CIEBIE ty nie jesteś niczemu winna dziękuje :)))

No to dobrze ;)
Ezri1986
Ezri1986
  23 grudnia 2014

Drodzy dyskutanci, myślę, że należy się napisanie czegoś pozytywnego :)

Fotka dodała podgląd głosujących na zdjęcia (ocenki "10.") dla niepłatnych :-)

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  23 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Drodzy dyskutanci, myślę, że należy się napisanie czegoś pozytywnego :) Fotka dodała podgląd głosujących na zdjęcia (ocenki "10.") dla niepłatnych :-)

Właśnie zauważyłam i widzę że dobra jest ta zmiana, chodź może była by lepsza ;)
Ezri1986
Ezri1986
  23 grudnia 2014

Każdy ukłon w stronę prefencji użytkowników powinien być nagrodzony. :)

Ezri1986
Ezri1986
  25 grudnia 2014

"Wykorzystałeś już dzisiejszą szansę na rozpoczęcie rozmowy z nową osobą dla Twojego bezpłatnego konta."
Ha ha ha, porażka, Fotko..... napisałam może 3 wiadomości....
tak wygląda darmowość kontaktu tutaj....
a już was pochwaliłam..

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  25 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: "Wykorzystałeś już dzisiejszą szansę na rozpoczęcie rozmowy z nową osobą dla Twojego bezpłatnego konta." Ha ha ha, porażka, Fotko..... napisałam może 3 wiadomości....

Limit dotyczy rozpoczęcia dialogu z nową osobą w przeciągu doby, co daje około 365 w przeciągu roku. Mało? Nie sądzę :P.
Tym bardziej, że wcześniejsze pw można bez przeszkód kontynuować.
Konto usunięte
Konto usunięte: tak wygląda darmowość kontaktu tutaj....

Istnieją też inne możliwości rozmowy: Czat/również priv, Forum, Kamerki, komentarze do zdjęć, etc. d83ddc81.
Ezri1986
Ezri1986
  25 grudnia 2014

Pewnie, że tak, jednak osobnika z wyłączoną funkcją oceny, który nie jest na chacie na tą chwilę zdjęć tak się nie sięgnie, chyba, że minie doba i znów się odblokuje możliwość "zaczepek."

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  25 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 9694
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie, że tak, jednak osobnika z wyłączoną funkcją oceny, który nie jest na chacie na tą chwilę zdjęć tak się nie sięgnie, chyba, że minie doba i znów się odblokuje możliwość "zaczepek."

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszam na pw - ograniczenie nie obejmuje dialogu z moderatorami/przyjaciółmi :tak:.
Ezri1986
Ezri1986
  25 grudnia 2014

Dziękuję i tak zrobię. :)

Atimos25
Atimos25
  26 grudnia 2014

nie wiem komu to potrzebne , jak większość profili jest bez zdjęcia , albo fałszywe dane

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  26 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem komu to potrzebne , jak większość profili jest bez zdjęcia , albo fałszywe dane

Nie wszyscy mają Fałszywe Dane ;)
suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  26 grudnia 2014

Portal randkowy ? Czemu nie, założę się, że większość mężczyzn wchodzi tu, żeby poderwać jakąś fajną dziewczynę i daje ocenę 11 lub 10, po co będzie dawał 5 lub 3, przecież na ten portal nie wchodzą 5-latki czy 10-latki. Na początku oceniano samą fotkę i nie wyrażano tym czy ktoś się nam podoba czy nie, ale z czasem ludzie dawali same 10 lub 11 ewent. 1, i można wyciągnąć stąd wniosek, że oceniają urodę osoby a nie wygląd fotki, a to już wskazuje raczej na portal randkowy.

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  26 grudnia 2014
Aha poprawcie koniecznie zakresy wieku w wyszukiwarkach, co mam zrobić jak chcę wyszukać osoby w wieku tylko 20 lat, cofnąć się do lat 5-tych XXI wieku? Albo idziemy do przodu albo się cofamy. Wybraliście to drugie ?

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  26 grudnia 2014
Ta rubryczka "Tak/Nie" to pewnie kolejna pułapka komercyjna, jak z podglądaczem, kiedyś wszedłem w Podglądacz i zobaczyłem, że kilka osób jest zakrytych i aby je zobaczyć muszę wykupić gwiazdę i co się okazało, nikogo nie było, a kasa poszła. Tak pewnie jest i tym razem, więc uważajcie. Tak na przyszłość, dobry Fotkowicz ;)

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.