Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  9 czerwca 2014
test
test: Z emotkami

Jest jeszcze kwestia wysyłania linków i pisania "z nowej linijki" (shift i enter). Pw wygląda estetycznie i następuje wysłanie. Ale po kilku sekundach pw widoczne jest jako jeden zlany tekst, bez odnośników. Odbiorca widzi jednak wszystko estetycznie.

Sprawę powyższą jak i znikające pw zgłaszało kilka osób w różnych tematach. Co do zniknięć mam tu na myśli napisanie pw, zatwierdzenie, gdzie jednak odbiorca wiadomość widzi, ale nie nadawca.
Paffeuu
Paffeuu
  9 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
test
test: Z emotkami faktycznie był problem, przy czym tylko po stronie wysyłającego

Ooo właśnie, zapomniałem o tym napsać, z 2 strony idą normalnie. sorki
test
test: Wprowadziliśmy dużo usprawnień do szybkości działania PW, więc możliwe iż jeszcze niektóre przypadki nie były przewidziane, dlatego będziemy je wyłapywać. Generalnie, powinno być dużo szybciej.

Ogólnie jest szybciej Andrew, ale momentami jest straszny problem i tak jakby bufor się zapychał, rozumiesz?
Piszesz, piszesz, piszesz, po chwili jest LAG + czasami odcina dostęp do fotki [jak za czasów tego CDN-a]

Przykład, pisałem z Dee, może 2 dni temu, czasami odcinało nam dostęp do fotki [pisaliśmy tylko ze sobą, mieliśmy otwarte tylko 1 pw], czasami wyskakiwały te błędy wiad.
[po odcięciu dostępu wchodziłem za pomocą bramy proxy i wszystko działało poprawnie, ale pw niestety nie chodziło na proxy]
Musiałem użyć VPN-a żeby ominąć ten problem, STRZELAM, że "Kowalski" nie robi takich rzeczy na co dzień, także.. warto na to zerknąć :P
Nie wiem ogólnie czym to jest spowodowane, jak zauważę jakieś anomalie, to podeślę Ci na pw, nie chcę tu syfić.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte:

OK, będziemy dalej szukać bugów. Generalnie przeglądarki są tak skopane, iż trzeba robić pełno FIXów na ich dziwne zachowanie ;) Problemy sprawiają nawet oprogramowania antywirusowe, które potrafią blokować komunikację LIVE.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Jest jeszcze kwestia wysyłania linków i pisania "z nowej linijki" (shift i enter). Pw wygląda estetycznie i następuje wysłanie. Ale po kilku sekundach pw widoczne jest jako jeden zlany tekst, bez odnośników.


To ten sam problem co z emotkami, po stronie nadawcy nie było to "parsowane" i dopiero odświeżenie pomogło. Jednak powinno być już ok.
Paffeuu
Paffeuu
  9 czerwca 2014
test
test: Generalnie przeglądarki są tak skopane, iż trzeba robić pełno FIXów na ich dziwne zachowanie ;) Problemy sprawiają nawet oprogramowania antywirusowe, które potrafią blokować komunikację LIVE.

Wiem, wiem, ostatnio sporo kombinowaliście.
Jak coś znajdę, to podeślę.
test
test: To ten sam problem co z emotkami, po stronie nadawcy nie było to "parsowane" i dopiero odświeżenie pomogło. Jednak powinno być już ok.

U mnie już wszystko działa poprawnie, piszę właśnie i widzę wszystko poprawnie + nie ma jak na razie żadnych lagów.
Barthi25
Posty: 1 (po ~35 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 3
Barthi25
  9 czerwca 2014

DNO !! ... pier... nie zapłace o !

pioterhiszpan
Posty: 160 (po ~113 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 0
pioterhiszpan
  9 czerwca 2014
test
test: Jak nie można? Jaki masz efekt?


Wyświetla mi się, że wykorzystałem juz dzisiejszy limit. Dosyc dziwne bo niepisalem do nikogo wiadomosci.

Zycie zaczyna sie powyżej 4500 obrotów...

NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy
  9 czerwca 2014

I zrozum ten portal posiadam gwiazdę a wyskoczył mi komunikat ''Wykorzystałeś już dzisiejszą szansę na rozpoczęcie rozmowy z nową osobą. #1'' No i co ta Gwiazda daje????
Naprawdę upadacie na dno...
zal

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 czerwca 2014
NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy: Gwiazda

Już dałem do sprawdzenia Twoje konto, bo to wręcz niemożliwe, jednak skoro tak piszesz to sprawdzimy.
NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy
  9 czerwca 2014

Ok,czekam na odpowiedz

prowokator
prowokator
  9 czerwca 2014

Mam podobny problem, co kolega wyżej. Pisałem do FT, jednak odpowiedzi się nie doczekałem, więc być może tutaj szybciej ktoś podziała.

Earth
Earth
  9 czerwca 2014

Hm, pojawiło się coś takiego u mnie "Status połączenia: ręczne odświeżanie", czy to rodzaj opcji? Czy tylko informacja? Nie jestem pewna co oznacza to w praktyce dla użytkownika.

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Earth
Earth: Hm, pojawiło się coś takiego u mnie "Status połączenia: ręczne odświeżanie", czy to rodzaj opcji? Czy tylko informacja? Nie jestem pewna co oznacza to w praktyce dla użytkownika.


To informacja o stanie połączenia z serwerami. Informuje, czy otrzymasz nowe wiadomości bez odświeżania strony. Jak widać, z jakiegoś powodu u Ciebie tak to nie działa.
Earth
Earth
  9 czerwca 2014
test
test: To informacja o stanie połączenia z serwerami. Informuje, czy otrzymasz nowe wiadomości bez odświeżania strony. Jak widać, z jakiegoś powodu u Ciebie tak to nie działa.

Bo mam głupi Internet. Teraz wszystko jasne, dzięki.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 czerwca 2014
Earth
Earth: Bo mam głupi Internet. Teraz wszystko jasne, dzięki.

To wina raczej przeglądarki lub oprogramowania, które blokuje stałe połączenie z serwerem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.