Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 czerwca 2014
NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy: Ponawiam wczorajszy problem,to już przesada...


Już wczoraj był naprawiony, gdyż faktycznie niektóre osoby miały problem. Taki błąd programisty.
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 17 maja 0674
test
test: Nadal można kontynuować rozmowę bez Gwiazdy, bez limitu. Darmowe konto pozwala na rozmowę z jedną nową osobą na dzień, czyli 365 w rok. Co więcej, jak ktoś powie sobie podwójne TAK, to też nie ma limitu. Oczywiście znajomi, także rozmawiają bez limitów. Zauważ, iż Fotka i tak w większości opcji jest darmowa, w przeciwieństwie do innych serwisów gdzie możesz poznać nowych ludzi. Miłej zabawy ;)


proszę.. powiedzcie, że udajecie.. bo nie wierzę, że mam do czynienia z tak durnymi ludźmi..
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 czerwca 2014
Katherine1815
Katherine1815: proszę
Twoja Gwiazda jest aktywna, więc nie masz ograniczeń ;)
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014

ale moi znajomi usuwają konta, bo oni mają.. do mnie też piszę o 3/4 mniej osób, bo oni mają.. nawet jak mam gwiazdę, nie mam po co tu siedzieć.. serio.. nie widzicie tego debilizmu, który teraz wprowadziliście, kolejnego z resztą. nie szanujecie nawet stałych, starych klientów. Żaden interes, w którym nie szanuje się klientów upada.. Chcąc pisać ze starymi znajomymi, których poznałam tu, muszę iść na fb, gg, sky, czy cokolwiek innego.. Odejdą stąd ludzie, którym zależy na rozmowie, na zawiązywaniu znajomości, zostaną sami debile, dziwki, niewyżyci psychole.. Ten portal i tak z tego słynie, ale teraz to chyba już dobije to do granicy.. Do tego się tu dąży? Naprawdę o to wam chodzi? Rozumiem, że mody bd popierać każdy debilny pomysł, jaki by tu nie wszedł, każdy fanatyzm kończy się zniszczeniem, jest to zwykły kretynizm. Ostatecznie bd wam płacić ci, którzy bd tu zarabiać.. Brawo

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 czerwca 2014
Katherine1815
Katherine1815: Chcąc pisać ze starymi znajomymi, których poznałam tu,

Raz zaczęta rozmowa, może być kontynuowana bez limitów.

Katherine1815
Katherine1815: Odejdą stąd ludzie, którym zależy na rozmowie, na zawiązywaniu znajomości, zostaną sami debile, dziwki, niewyżyci psychole.

Raczej odwrotnie, teraz jest mniej takich dziwnych osób, które za darmo atakowały kogo popadnie.

Katherine1815
Katherine1815: Ostatecznie bd wam płacić ci, którzy bd tu zarabiać.. Brawo

Jak zamawiasz pizze, to też nie jest darmowa. Gwiazda kosztuje znacznie mniej, czy 5zł to jest majątek?
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 664
woland
  10 czerwca 2014
test
test: Raz zaczęta rozmowa... itd

Możesz tłumaczyć i tłumaczyć a wszystko to jak "krew w piach" - za jakiś czas powstanie kolejny wątek o tym bo takim "dziwnym" ludziom nie chce się czytać lub, co gorsza, myśleć.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 czerwca 2014
woland
woland: Możesz tłumaczyć i tłumaczyć


Trzeba tłumaczyć, to nasi klienci :)
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
test
test: Raczej odwrotnie, teraz jest mniej takich dziwnych osób, które za darmo atakowały kogo popadnie.

Niestety nie.. Teraz portal nie służy do normalnych rozmów, a do wystawiania ogłoszeń matrymonialnych. Weźcie pod uwagę, że np. ktoś kto szuka dziewczyn do burdelu, lub na jedną noc wykupi sb tą gwiazdę, nawet na kilku kontach. Po sobie wiem, że takie propozycje dostaje się od osób z tym 'wyróżnieniem'. Na serio.. to są ci lepsi? Rozumiem, że hajs się musi zgadzać, ale skoro tylko o to tu chodzi, to może od razu zmieńcie opis przeznaczenia tej strony, bo nie służy już do poznawania ludzi..
test
test: Katherine1815: Ostatecznie bd wam płacić ci, którzy bd tu zarabiać.. Brawo

Zarabiać dupą i nie tylko.
test
test: Jak zamawiasz pizze, to też nie jest darmowa. Gwiazda kosztuje znacznie mniej, czy 5zł to jest majątek?

Ale pizze zjem, jestem z niej zadowolona, a tu nie jestem.. Majątek jak płacę za funkcję, która jest podstawą do istnienia tej strony, a zabraliście ją do super ekskluzywnej, dodatkowej funkcji.. Płacić się powinno za dodatki, a nie podstawowe funkcje. Płacić mogę za to, żeby mnie reklamy nie wkurzały, żebym miała np kolorowy login i inne pierdoły, a nie za funkcje, dla której ten portal w zasadzie powstał..
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 czerwca 2014

Oczywiście, możesz mieć inne zdanie. Jednak bez obawy, liczba PW jest na podobnym poziomie, a większy wpływ na statystykę ma pogoda za oknem. Co więcej, do poznania nowych osób jak nic sprawdza się Tak/Nie na stronie głównej, gdzie na dniach będzie przekroczone 2 miliony par ;)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  10 czerwca 2014
Katherine1815
Katherine1815: Teraz portal nie służy do normalnych rozmów, a do wystawiania ogłoszeń matrymonialnych

Rozmowy dalej można kontynuować w sposób satysfakcjonujący obie strony, a ogłoszenia ignorować.
Katherine1815
Katherine1815: Po sobie wiem, że takie propozycje dostaje się od osób z tym 'wyróżnieniem'.

Teraz może to i przeważa, ale wcześniej tak nie było.
Zmiany przyniosły właśnie:
test
test: Raczej odwrotnie, teraz jest mniej takich dziwnych osób, które za darmo atakowały kogo popadnie.

..., gdzie jednocześnie spadła liczba userów posiadających pakiet i spamujących, narzucających się.

.
.
.
Katherine1815
Katherine1815: Weźcie pod uwagę, że np. ktoś kto szuka dziewczyn do burdelu, lub na jedną noc wykupi sb tą gwiazdę, nawet na kilku kontach. Po sobie wiem, że takie propozycje dostaje się od osób z tym 'wyróżnieniem'. Na serio.. to są ci lepsi? Rozumiem, że hajs się musi zgadzać, ale skoro tylko o to tu chodzi, to może od razu zmieńcie opis przeznaczenia tej strony, bo nie służy już do poznawania ludzi..

Oczywiście, że takich tematów, ogłoszeń się nie uniknie, ale nie popadaj w skrajności, nie jest ich aż tak dużo. Dostajesz tylko takie wiadomości? Wątpię.

Nie jest lepszy ten, kto ma gwiazdę czy też jej ni posiada, a ten, który zachowa odrobinę dystansu do siebie jako usera portalu.

Katherine1815
Katherine1815: Majątek jak płacę za funkcję

d83dde02
Zrezygnuj zatem z jego wykupu. przecież jest tyle możliwości do dyspozycji dla użytkowników nie posiadających pakietu gwiazdy. Sama mam dwa kont, jedno z drugie bez. jest okej na obydwu, nie narzekam.

Katherine1815
Katherine1815: funkcję, która jest podstawą do istnienia tej strony

Pw jest podstawą czy jedną ze składowych/możliwości?
Katherine1815
Katherine1815: funkcje, dla której ten portal w zasadzie powstał.

FOTKA pe el - fotka, zdjęcie, jpg. Chyba dalej tłumaczyć nie muszę.
.
.
.
Mam wrażenie, że jesteś rozżalona jedynie z powodu znacznego spadku ilości otrzymywanego pw.
Ale jak sama wspomniałaś, było ono też śmieciowe. teraz zostało znacznie to ograniczone. Limit drastyczny? Ale skuteczny.
I jak wspomniał test - rozmowy raz rozpoczęte możesz kontynuować, jak i osoby nie posiadające gwiazdy, a piszące z Tobą wcześniej też mogą uczestniczyć w dalszej konwersacji. (jest to na 100% możliwe, sprawdzone na profilu bez gwiazdy).
Jeżeli chodzi Ci o zwiększenie limitu pw dla kont bez gwiazdy - aby nowe mogły do Ciebie pisać, to gratuluję poszanowania dla stałych rozmówców i jak widać organizacji czasu przeznaczonego na przebywanie na tymże portalu.

d83dde0f
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Oczywiście, że takich tematów, ogłoszeń się nie uniknie, ale nie popadaj w skrajności, nie jest ich aż tak dużo. Dostajesz tylko takie wiadomości? Wątpię.

owszem, jest tego od cholery, znaczna większość jest od gwiazdek.. zaproszenia na kam również.. zdjęcia z genitaliami także. od profili bez gwiazdek przychodziły w większości tylko reklamy, które np mnie nie denerwują. ta strona to jedna wielka reklama, więc bez różnicy, czy jest na stronie, czy w wiadomości.
esquilo
esquilo: Katherine1815: Majątek jak płacę za funkcjęZrezygnuj zatem z jego wykupu. przecież jest tyle możliwości do dyspozycji dla użytkowników nie posiadających pakietu gwiazdy. Sama mam dwa kont, jedno z drugie bez. jest okej na obydwu, nie narzekam.

haha, fajny efekt wprowadzenia kolejnego genialnego pomysłu.. usuwanie kont ludzi, którzy byli tu kilka lat i rezygnowanie z gwiazdy.
esquilo
esquilo: Pw jest podstawą czy jedną ze składowych/możliwości? Katherine1815: funkcje, dla której ten portal w zasadzie powstał. FOTKA pe el - fotka, zdjęcie, jpg. Chyba dalej tłumaczyć nie muszę.

'fotka.. poznajmy się' - zdjęcie, rozmowa
esquilo
esquilo: Mam wrażenie, że jesteś rozżalona jedynie z powodu znacznego spadku ilości otrzymywanego pw.

Jestem rozżalona bo moi znajomi pousuwali konta i teraz zamiast pisać z nimi tu, piszę na fb, gg i sky. Wychodzę z założenia, że skoro poznałam kogoś tu to powinnam rozmawiać z tą osobą tu. Oczywiście, każdy ma prawo do własnego wyboru, ich był taki, ale podjęty był dzięki temu debilizmowi.
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 17 maja 6004
test
test: Co więcej, do poznania nowych osób jak nic sprawdza się Tak/Nie na stronie głównej, gdzie na dniach będzie przekroczone 2 miliony par ;)

to portal randkowy, czy spolecznosciowy..
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  10 czerwca 2014
Katherine1815
Katherine1815: zdjęcia z genitaliami także

Zgłaszaj do moderacji - polecam pw do któregoś z FP lub w przypadku pw button obok wiadomości lub takowy na profilu danego usera/ki..
.
.
.

Katherine1815
Katherine1815: haha, fajny efekt wprowadzenia kolejnego genialnego pomysłu.. usuwanie kont ludzi, którzy byli tu kilka lat i rezygnowanie z gwiazdy.

Żaden efekt moja droga - możliwość posiadania 3 kont jest opcją dostępną od dawna/zawsze i uregulowaną zapisem w regulaminie tego portalu:
Dział IV - Konto"Art. 12 Użytkownik może posiadać maksymalnie 3 Konta w Serwisie.".
.
.
.
Katherine1815
Katherine1815: 'fotka.. poznajmy się' - zdjęcie, rozmowa

Fotka pl - poznajmy się - zdjęcie - rozmowa - komentowanie zdjęcia.
Kamerki, Czat, Forum, Pw to opcje współistniejące.
Katherine1815
Katherine1815: Jestem rozżalona bo moi znajomi pousuwali konta i teraz zamiast pisać z nimi tu, piszę na fb, gg i sky. Wychodzę z założenia, że skoro poznałam kogoś tu to powinnam rozmawiać z tą osobą tu. Oczywiście, każdy ma prawo do własnego wyboru, ich był taki, ale podjęty był dzięki temu debilizmowi.

Posiadanie konta jest na tym portalu dobrowolne i każdy może zrezygnować z posiadania go w dowolnym momencie.
Przykro mi, że chcesz mieć aż taki wpływ na swoich rozmówców, przymuszanie do niczego dobrego nie prowadzi.
Każdy sam powinien dokonywać wyborów, jak realnie tak i na portalu.

d83dde0f
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 czerwca 2014
Katherine1815
Katherine1815: zdjęcia


Wszystkie nowe zdjęcia na profilach są przeglądane ręcznie, więc jeśli nawet coś się uda dodać, to zaraz zostanie usunięte ;) Tak robiliśmy w 2001r gdy zaczynaliśmy Fotkę i teraz robimy podobnie. Różnica jest taka, iż kiedyś trzeba było czekać nawet 24h na akceptację, teraz można dodać od razu ale i tak zdjęcie zostanie sprawdzone. Oczywiście, nawet jak coś przejdzie moderację, to i tak można to zgłosić.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 664
woland
  10 czerwca 2014
test
test: Trzeba tłumaczyć, to nasi klienci :)

Bardzo trafna uwaga - zatem dlaczego klientów nie poinformowano z wyprzedzeniem o zmianie cen za klub gwiazd, o wprowadzeniu i zmianie limitów na PW?
Wspomnę również http://www.fotka.pl/lista_zmian - coś czasem się pojawi ale, niestety, prawda jest taka, że portal w zasadzie nie informuje swoich klientów o zmianach, o możliwości wystąpienia problemów (bo trwają prace), więc bez urazy, ale to zabrzmiało trochę nieszczerze. Tłumaczenia i zbędnych frustracji można byłoby uniknąć zwyczajnie informując wszystkich o zmianach i problemach. Dodam tu także nieprecyzyjny regulamin i netykieta - np. usuwane są zdjęcia broni i lekarstw ale gdzie to jest w netykiecie?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.