Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  13 czerwca 2014
Dariusz900104
Dariusz900104: podziałało na chwilę, znów ten sma problem


Proszę jeszcze przeczyścić dane podręczne przeglądarki.
Dariusz900104
Dariusz900104
  13 czerwca 2014

brak efektów

Dariusz900104
Dariusz900104
  13 czerwca 2014

a jednak;] efekt jest!

Sebuu93
Sebuu93
  13 czerwca 2014

Witam, czy wykupywanie gwiazdy odbywa się automatycznie czy jednak nie, w nowym miesiącu?
Wykupiłem ją miesiąc temu i zostałem poinformowany, że to będzie się odnawiać co miesiąc automatycznie a tak nie jest.
Chciałem napisać wiadomość to pisze, że limit na dziś już wykorzystany, następnie wchodzę by zakupić gwiazdę a tam pisze, że moja sub. nie działa prawidłowo i żebym wysłał sms o treści STOP. Czyli mam tak co miesiąc kupować a potem zakańczać i tak w kółko?

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wykupiłem ją miesiąc temu i zostałem poinformowany, że to będzie się odnawiać co miesiąc automatycznie a tak nie jest.

Jeżeli zakup był SMSem, to możliwe, iż nie masz środków na karcie.
Sebuu93
Sebuu93
  13 czerwca 2014

Hmm dziwne ostatnio miałem 13 zł. a teraz zostało tylko 6..
Kiedy będzie nowy stan abonamentu to opłata sama się ureguluje czy muszę wysyłać te sms?

Phenom456
Phenom456
  13 czerwca 2014

Nie zdziwcie się jak Wam ruch na portalu zmniejszy się przez takie durnoty. Ci co kupują gwiazdę będą ją kupować ale Ci co chcieli za darmo pójdą sobie na inne strony.

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy będzie nowy stan abonamentu to opłata sama się ureguluje czy muszę wysyłać te sms?

Sama, zawsze możesz to sprawdzić w swoim billingu telefonicznym czy tak było. Usługa jest mocno zależna o samego operatora i czasami trafiają się niezrozumiałe dla nas wyjątki. Zawsze możesz napisać do nas na kontakt, a będziemy doradzać co trzeba zrobić.
ColdWind
ColdWind
  13 czerwca 2014

Nie kupuje po prostu tak jak byłem co dziennie tak teraz jestem raz w tygodniu ;]

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  14 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zdziwcie się jak Wam ruch na portalu zmniejszy się przez takie durnoty.

już się zmniejszył..widać po niebieskich kropkach na pw
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kupuje po prostu tak jak byłem co dziennie tak teraz jestem raz w tygodniu ;]

popieram
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  14 czerwca 2014

Najlepsze w tym wszystkim jest to ze nawet jak kupisz gwiazde to tez masz problemy (co zreszta widac na tym forum) haha Nie masz gwiazdy masz problemy! Masz gwiazde masz problemy wiec niech sobie teraz sam kazdy odpowie czy warto ja kupowac?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  14 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kupuje po prostu tak jak byłem co dziennie tak teraz jestem raz w tygodniu ;]

Przecież ograniczenie limitu pw nie blokuje możliwości kontaktu/polemiki na portalu.
Wystarczą chęci.

Katherine1815
Katherine1815: już się zmniejszył..widać po niebieskich kropkach na pw

Tu strzeliłaś sobie w stopę. Nie każdy ma zmniejszony jak Ty ruch na pw, więc porównanie niemiarodajne.
Przypomnę, pomimo limitu już rozpoczęte rozmowy mogą być dalej kontynuowane przez Twoich rozmówców. Więc prawdopodobny jest brak chęci, czasu - sezon letni, etc., co też bardziej wpływa na ilość kont online ogólnie na portalu.

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Najlepsze w tym wszystkim jest to ze nawet jak kupisz gwiazde to tez masz problemy (co zreszta widac na tym forum) haha Nie masz gwiazdy masz problemy! Masz gwiazde masz problemy wiec niech sobie teraz sam kazdy odpowie czy warto ja kupowac?

Nie masz pakietu więc brak Ci argumentów.
Natomiast wpisy userów z gwiazdą i mających problemy najczęściej rozpatrywane są już indywidualnie.

d83dde0f
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  14 czerwca 2014

Ja tylko stwierdzilem fakt na podstawie zglaszanych tutaj problemow przez uzytkownikow ktorzy ta gwiazde maja i gdybys uwazniej przeczytala co napisalem a nie skupiala sie tylko na tym jak tutaj blysnac to bys zauwazyla ze ja nigdzie w swoim poscie nie pytalem o to jak sa rozpatrywane problemy userow z gwiazda.

ege
ege
  14 czerwca 2014
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: azda.


olej ją,ona troluje
Paffeuu
Paffeuu
  14 czerwca 2014
Katherine1815
Katherine1815: już się zmniejszył..widać po niebieskich kropkach na pw

Troszkę spadła populacja, ale fakt jest taki, że nieznacznie i dalej jest lepiej niż w zeszłym roku.
Ogólnie strasznie flejmisz, nie wiem czemu, bo dobrze zaczęłaś, a wygląda to teraz rili bad : D

esquilo
esquilo: Przecież ograniczenie limitu pw nie blokuje możliwości kontaktu/polemiki na portalu.

Nie blokuje, ale znaaaaaacznie ogranicza, bardzo, bardzo :D
esquilo
esquilo: Wystarczą chęci.

Już Ci kiedyś o tych chęciach pisałem, ale dalej forsujesz..
MNIE SIĘ NIE CHCE, NIE MAM CZASU NA KOMBINACJE Z MAGNESAMI ITP.
Nie mam teraz pakietu, bo mnie już nie stać [tak podrożało] :pavarotti:
Chcę poznać rasową loszkę i klikam w magnesie TAK, ale jestem bczytki i mi nie odkliKUJo :zonk:
I co teraz z tym fantem? Mimo tego, ze mi nie odklikują, to jeeednak chciałbym zagadać, bo może polubi mnie za humor albo coś innego?:pavarotti:
Nie forsuj dalej tego ełisklo xD
esquilo
esquilo: Przypomnę, pomimo limitu już rozpoczęte rozmowy mogą być dalej kontynuowane przez Twoich rozmówców. Więc prawdopodobny jest brak chęci, czasu - sezon letni, etc., co też bardziej wpływa na ilość kont online ogólnie na portalu.

TEORETYCZNIE MOGĄ BYĆ KONTYNUOWANE, w praktyce różnie z tym bywa ostatnio d83dde03
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Ja tylko stwierdzilem fakt na podstawie zglaszanych tutaj problemow przez uzytkownikow ktorzy ta gwiazde maja i gdybys uwazniej przeczytala co napisalem a nie skupiala sie tylko na tym jak tutaj blysnac to bys zauwazyla ze ja nigdzie w swoim poscie nie pytalem o to jak sa rozpatrywane problemy userow z gwiazda.

Czasami Ci się uda coś konkretnego napisać typeczkud83ddc4d
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Najlepsze w tym wszystkim jest to ze nawet jak kupisz gwiazde to tez masz problemy (co zreszta widac na tym forum) haha Nie masz gwiazdy masz problemy! Masz gwiazde masz problemy wiec niech sobie teraz sam kazdy odpowie czy warto ja kupowac?

Tu akurat Cie zganię, trochę zrozumienia, murzynują ostro ostatnio, aplikacje robią, pierdoły inne itp
Z PW masz remix, bo wprowadzają nowości związane z samymi PW, nie nalicza już bluzgów z PW i wiele innych, nie masz pakietu więc mimo tego, ze ogólnie popieram, to myślę, że powinieneś wyluzować zwieracz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.