Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

NieDlaWyludzania12
NieDlaWyludzania12
  11 czerwca 2014
F0X
F0X: dział marketingu i zarząd przejrzy na oczy. Bo do tego są potrzebne upadające słupki sprzedaży. Gdzie 20% - 30% ludzi kupi gwiazdkę, 50% - 60% użytkowników jej nie kupi a zostanie na portalu i będzie się biernie przyglądać i 10% - 20% osób które stąd odejdą.


Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo usuwam konto, bo dotknęliście dna zablokowując rozmowy prywatne bez gwiazdy, nie chcę współpracować z wyłudzaczami, którzy funkcjonują w tak durny i prostacki sposób. Nie bd już czerpać, ani z mojej gwiazdy, ani z reklam, które pokazywałyby mi się bez niej. Życzę, aby ta strona zdechła, działajcie tak dalej..


Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo pomogę to urzeczywistnić, nie będziecie czerpać pieniędzy ze mnie jako użytkownika oraz z wykupionej przeze mnie gwiazdeczki, mam nadzieję, że dużo osób pójdzie w moje ślady.


Żegnam.
prowokator
prowokator
  11 czerwca 2014

I niestety kolejny dzień z rzędu w godzinach wieczornych pojawia się "Wystąpił błąd wysłania wiadomości", co torpeduje kolejne rozmowy...

Smutne...

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 czerwca 2014

Zobacz teraz

prowokator
prowokator
  11 czerwca 2014

Do jednej osoby okej, do reszty błąd.

kamileekpruszkow
kamileekpruszkow
  11 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 30 kwietnia 3236

Hmmmm...po aktywowaniu pakietu gwiazdy miały niby nie dręczyć mnie reklamy. Śmiech... specjalnie wyłączyłem adblocka żeby zobaczyć.Polecam dobrze dopracować portal i dopiero wprowadzać dodatkowe opłaty.Do tego ten błąd "Wystąpił błąd wysłania wiadomości" no coraz lepiej się robi na tym portalu, na który i tak większość userów już nawet nie zagląda :D

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  11 czerwca 2014

Nie wiem jak u Was, ale u mnie już dawno nie było takich pustek.. Dopiero na 3 str pw jakaś niebieska kropka

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  12 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmmm...po aktywowaniu pakietu gwiazdy miały niby nie dręczyć mnie reklamy.

Zrzut ekranu poproszę. Taka sytuacja mogła by być tylko, gdy Twoja Gwiazda nie jest jeszcze w 100% aktywna. Czasami trzeba się przelogować.
NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy
  12 czerwca 2014

Dobra dziwnych macie tutaj niektórych moderatorów ! Jeżeli ktoś mnie obraża na czacie a sam nie zaczełem i otrzymałem Bana????
Rozumiem Moderatorowi spodobała się dziewczyna pewnie dla tego!
Zal zal zal

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  12 czerwca 2014
NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy: Dobra dziwnych macie tutaj niektórych moderatorów ! Jeżeli ktoś mnie obraża na czacie a sam nie zaczełem i otrzymałem Bana???? Rozumiem Moderatorowi spodobała się dziewczyna pewnie dla tego! Zal zal zal

Skargi/zastrzeżenia kieruj do któregoś z MG (moderatorów globalnych) wymienionych tu:

http://www.fotka.pl/forum/czat/418812,Lista_moderatorow/1#post418812
d83dde0f
tymbarkcelestynka
tymbarkcelestynka
  12 czerwca 2014

chcąc napisac do kogos wiadomosc w ogole nie pojawia mi sie okno w ktorym moge do danej osoby napisac.. masakra. jedynie z kim moge rozmawiac to z osobami ktore juz wczesniej do mnie pisaly ;p co jest grane???

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  12 czerwca 2014

wyłudzanie gwiazdy, musisz ją kupić, żebyś mógł rozmawiać..

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  12 czerwca 2014
NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy: Jeżeli ktoś mnie obraża na czacie a sam nie zaczełem

Widziałem twoje podejście do innych na kamerkach i się nie dziwię że dostałeś bana na czacie. Poza tym ten wątek nie tyczy się banów, a w ogóle takich rzeczy nie załatwia się na Forum.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dariusz900104
Dariusz900104
  13 czerwca 2014

mam wiadomosci widmo, pokazuje mi ze mam 4 nowe wiadomosci.. ale ich nigdzie nie ma w skrzynce.. poradzicie cos?

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  13 czerwca 2014
Dariusz900104
Dariusz900104: mam wiadomosci widmo, pokazuje mi ze mam 4 nowe wiadomosci.. ale ich nigdzie nie ma w skrzynce.. poradzicie cos?


Profil odświeżyłem , proszę się przelogować i sprawdzić.
Dariusz900104
Dariusz900104
  13 czerwca 2014

podziałało na chwilę, znów ten sma problem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.