Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Nie zachowuj się jak rozkapryszona małolata, która nie zdążyła na promocję legginsów.

hahaha, spk, dzięki za radę, na pewno ukierunkuję moje życie i zaprowadzi na szczyty.
esquilo
esquilo: Pisała z Tobą dzisiaj jedna z najbardziej kompetentnych osób na tym portalu. Szkoda, że nie zachowałaś dystansu i odrobiny kultury.

Nie przerażaj mnie.. Wierzyłam, że 'wyżej' jest trochę lepiej.. Ale skoro tak, to aż ciekawa jestem jak tu bd za rok, bo póki co jest coraz gorzej. d83ddc4f
Z ciekawości poczekam i popatrzę :D nie chcę przegapić upadku tej strony
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014

No dobra, nie widzę sensu dalszej rozmowy, także żegnam,życzę miłego dnia.
Ponawiam prośbę aby zarząd jeszcze raz zastanowił się nad głównym tematem wątku.

jaroslaw00
jaroslaw00
  10 czerwca 2014
Katherine1815
Katherine1815: No dobra, nie widzę sensu dalszej rozmowy, także żegnam,życzę miłego dnia. Ponawiam prośbę aby zarząd jeszcze raz zastanowił się nad głównym tematem wątku.


Próżny Twój trud te apele to zarząd ma gdzieś...
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  11 czerwca 2014

no wiem.. widzę. czego by tu nie wymyślili, stado i tak za tym pójdzie i bd wmawiać, że to genialne.. samodzielne myślenie umarło

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  11 czerwca 2014

tyle dobrego, że w ostatecznie kieszeń zaboli

DonLukash
Posty: 60 (po ~274 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
DonLukash
  11 czerwca 2014

Mam mieszane uczucia do tego pomysłu. Rozumiem zamysł w postaci ograniczenia spamu, nachalnych propozycji seksualnych na zasadzie kopiuj wklej etc.. Natomiast nikt nie pomyślał że gro takich osób spam przeniesie na komentarze (tak wiem że jest opcja wyłączenia komentarzy ale dlaczego mam przez takich ludzi ograniczać możliwości kontaktu z resztą użytkowników?) jak również zaczną się nachalnie zapraszać do znajomych bo jak zauważyłem ze znajomymi mogę rozpocząć nielimitowaną liczbę konwersacji...
Podsumowując - pomysł mocno kontrowersyjny..
Pozdrawiam

sis1987
sis1987
  11 czerwca 2014

masakra co za czasy, każdy tylko patrzy na czym można zarobić, z drugiej strony nie bądźmy tacy zdziwieni bo wszyscy z nas widząc dodadtkowe żródło dochodu skorzysta z niego. głupi przykład, negatywny komentarz starszej osoby na temat jakie premie przyznają sobie nasi ministrowie, wierzcie mi ze w tym momencie moralność odchodzi na drugi plan i kazdy z nas by z tego skorzystał, takie mamy czasy, pieniądz rządzi światem. stąd mamy klub gwiazd jakby nie było troche osob jest zarejestrowanych na stronie fotki

fejsbukPraksydy
fejsbukPraksydy
  11 czerwca 2014

beda musieli sie przyznac do porazki jak ze srebrnymi

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  11 czerwca 2014
test
test: Dla starych klientów cena nie uległa zmianie, więc nie ma sensu ich informować o czymś, co ich nie dotyczy ;)

Wiesz co Andrzej, to odpowiedź na poziomie "spier...uciekaj" - stary klient to ten który ma konto od 3 miesięcy ale z gwiazdą od początku czy ten który ma konto od dawna i kupił gwiazdę kilkanaście razy ale przed zmianą akurat jej nie miał, czy tez tylko liczy się data założenia konta?
Po wtóre - jak już odpowiadasz to może rób to całościowo a nie wybiórczo - napisz cokolwiek - "tak masz rację", "nie nie ma to sensu" to co w mojej wypowiedzi było naistotniejsze zwyczajnie olałes tak jak ten portal olewa swoich "klientów" o murzynach typu FP czy MOD nie wspomnę.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  11 czerwca 2014
woland
woland: test: Dla starych klientów cena nie uległa zmianie, więc nie ma sensu ich informować o czymś, co ich nie dotyczy ;) Wiesz co Andrzej, to odpowiedź na poziomie "spier...uciekaj" - stary klient to ten który ma konto od 3 miesięcy ale z gwiazdą od początku czy ten który ma konto od dawna i kupił gwiazdę kilkanaście razy ale przed zmianą akurat jej nie miał, czy tez tylko liczy się data założenia konta? Po wtóre - jak już odpowiadasz to może rób to całościowo a nie wybiórczo - napisz cokolwiek - "tak masz rację", "nie nie ma to sensu" to co w mojej wypowiedzi było naistotniejsze zwyczajnie olałes tak jak ten portal olewa swoich "klientów" o murzynach typu FP czy MOD nie wspomnę.

d83ddc4d
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 czerwca 2014

Jeżeli ktoś ma aktywną subskrypcję po starej cenie, to ciągle ma taką cenę. Nowe zamówienia, mają aktualne ceny. Identyczna zasada jak z abonamentem u operatora GSM i zmianie taryfy.

Earth
Earth
  11 czerwca 2014
test
test: Jeżeli ktoś ma aktywną subskrypcję po starej cenie, to ciągle ma taką cenę.

No to ma usługę już zakupioną, a nie stare ceny, bo wcale ich nie ma. Czy nowy czy stary użytkownik ma ten sam cennik. ;-)
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 30 kwietnia 7001
Earth
Earth: zakupioną


Ta usługa ponawia się co np. 14 dni i ponowienie ma po starej cenie.
Earth
Earth
  11 czerwca 2014
test
test: Ta usługa ponawia się co np. 14 dni i ponowienie ma po starej cenie.

W tym sensie owszem. Czyli dotyczy tylko subskrypcji, a nie gwiazdy ogólnie. :D
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 czerwca 2014
Earth
Earth: W tym sensie owszem. Czyli dotyczy tylko subskrypcji, a nie gwiazdy ogólnie. :D

Dokładnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.