Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Earth
Earth
  9 czerwca 2014
test
test: To wina raczej przeglądarki lub oprogramowania, które blokuje stałe połączenie z serwerem.

To po prostu sieć z uczelni z poblokowanymi portami, nawet pocztę z mojej domeny mi blokują w Thunderbirdzie i zrywa połączenie z serwerem w trakcie. ;)
prowokator
prowokator
  9 czerwca 2014

O, teraz jeszcze lepiej. Nie mogę nawet ODPISAĆ na wiadomość, bo pojawia się komunikat, iż wyczerpałem limit rozpoczęcia rozmowy, mimo, że to nie ja rozpoczynam.

d83dde02

Paffeuu
Paffeuu
  9 czerwca 2014
prowokator
prowokator: O, teraz jeszcze lepiej. Nie mogę nawet ODPISAĆ na wiadomość, bo pojawia się komunikat, iż wyczerpałem limit rozpoczęcia rozmowy, mimo, że to nie ja rozpoczynam.

Pisz na kontakt, nie jesteś pierwszą osobą, która ma ten problem, to tylko chwilowe niedogodności jak życie znam.

Na dole strony masz hyperlink do kontaktu "kolumna ZESPÓŁ"

Opisz dokładnie, wyślij i poczekaj ;]
prowokator
prowokator
  9 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: prowokator: O, teraz jeszcze lepiej. Nie mogę nawet ODPISAĆ na wiadomość, bo pojawia się komunikat, iż wyczerpałem limit rozpoczęcia rozmowy, mimo, że to nie ja rozpoczynam. Pisz na kontakt, nie jesteś pierwszą osobą, która ma ten problem, to tylko chwilowe niedogodności jak życie znam.Na dole strony masz hyperlink do kontaktu "kolumna ZESPÓŁ"Opisz dokładnie, wyślij i poczekaj ;]


To uczyniłem w pierwszej kolejności, ale przez kilka godzin nie było odpowiedzi, więc napisałem tutaj.
Paffeuu
Paffeuu
  9 czerwca 2014
prowokator
prowokator: To uczyniłem w pierwszej kolejności, ale przez kilka godzin nie było odpowiedzi, więc napisałem tutaj.

Jest po 16-stej, pewno nie ma ich już w ofisie, poczekaj troszkę:piwo:
Andrzej i te nowe FT-ki wchodzą czasami po godzinach, to pewno ktoś Ci tam pomoże.
prowokator
prowokator
  9 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: prowokator: To uczyniłem w pierwszej kolejności, ale przez kilka godzin nie było odpowiedzi, więc napisałem tutaj. Jest po 16-stej, pewno nie ma ich już w ofisie, poczekaj troszkę Andrzej i te nowe FT-ki wchodzą czasami po godzinach, to pewno ktoś Ci tam pomoże.


Zapytam Ciebie, bo przynajmniej szybka odpowiedź jest ;) Czy osoby z pakietem gwiazd też mają limity na rozmowy? Bo taką odpowiedź dostałem od FT (że przekroczyłem limit konwersacji). A nigdzie nie mogę tego podpunktu znaleźć w regulaminach...
Paffeuu
Paffeuu
  9 czerwca 2014
prowokator
prowokator: Czy osoby z pakietem gwiazd też mają limity na rozmowy?

Tak, ale limit to 100 nowych rozmów.na dobę. Wątpie żebyś go wykorzystał :P
prowokator
prowokator: taką odpowiedź dostałem od FT (że przekroczyłem limit konwersacji)

Oni odpisują z "automatu", chyba szablony już mają ;x
Na dole strony masz STOPKĘ, w kolumnie [ZESPÓŁ] masz hyperlink do Fotka Team, napisz do jakiegoś informatyka i opisz problem.
Osobiście proponuję napisać do "test". to właściciel serwisu i widzę, że osobiście stara się rozwiązywać podobne problemy.

Co do Regulaminu, to jeszcze nie został zaktualizowany, myślę, że do końca tego miesiąca dodadzą co trzeba.
prowokator
prowokator
  9 czerwca 2014

No to mamy ewidentnie jakiś bug :) Oczywiście nie przekroczyłem setki. I też zauważyłem, że typowo z szablonu dostałem odpowiedź ;) Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Paffeuu
Paffeuu
  9 czerwca 2014

Nie ma problemu, oby Ci tam wszystko szybko ogarnęli.
Ostatnio mieliśmy pw w kapitalnym remoncie, nawet dzisiaj coś tam dodają i poprawiają ogólnie, nie liczy już bluzgów z pw [jak to było do tej pory] i na tym jeszcze nie koniec : D

miłego tamd83cdf7b

NiEzAdOwOloNy
NiEzAdOwOloNy
  9 czerwca 2014

Ponawiam wczorajszy problem,to już przesada...

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 czerwca 2014

Bugi to codzienność na tym portalu. Od paru dni nie mogę do nikogo nowego napisac wiadomości, ciągle komunikat o limicie, którego nie wykorzystuję.

Miuu
Miuu
  10 czerwca 2014
Fotka obiecywała coś innego całkiem niedawno :) tracicie teraz użytkowników i zobaczymy kto więcej straci na tym ....
Czy my free userzy, czy wy którzy zmuszacie free userów do zakupu " gwiazdy " :)
Tyle gwiazd macie i wciąż mało ? :)
Możecie mi zbanować konto za tą niemiłą wiadomość.
Dziękuję.
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014

Szare komórki zarządu wyjechały na wakacje, albo zaczęły spieprzać przed debilizmem prowadzącym do pozostania tu samych tumanów, napaleńców i pustaków, ciągnie swój do swego..

Katherine12345
Katherine12345
  10 czerwca 2014

Niedługo usuwam konto, bo dotknęliście dna zablokowując rozmowy prywatne bez gwiazdy, nie chcę współpracować z wyłudzaczami, którzy funkcjonują w tak durny i prostacki sposób. Nie bd już czerpać, ani z mojej gwiazdy, ani z reklam, które pokazywałyby mi się bez niej. Życzę, aby ta strona zdechła, działajcie tak dalej..

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zablokowując rozmowy prywatne bez gwiazdy
Katherine1815
Katherine1815: Szare komórki zarządu


Nadal można kontynuować rozmowę bez Gwiazdy, bez limitu. Darmowe konto pozwala na rozmowę z jedną nową osobą na dzień, czyli 365 w rok. Co więcej, jak ktoś powie sobie podwójne TAK, to też nie ma limitu. Oczywiście znajomi, także rozmawiają bez limitów. Zauważ, iż Fotka i tak w większości opcji jest darmowa, w przeciwieństwie do innych serwisów gdzie możesz poznać nowych ludzi.

Miłej zabawy ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.