Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
woland
woland: Bardzo trafna uwaga - zatem dlaczego klientów nie poinformowano z wyprzedzeniem o zmianie cen za klub gwiazd, o wprowadzeniu i zmianie limitów na PW?

O to samo pytałem jakiś czas temu, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
woland
woland: portal w zasadzie nie informuje swoich klientów o zmianach, o możliwości wystąpienia problemów (bo trwają prace), więc bez urazy, ale to zabrzmiało trochę nieszczerze.

Wybiórczo te nfo są gdzieś czasaaaaami rzucane, jak jakieś ochłapy :(
woland
woland: nieprecyzyjny regulamin i netykieta

Dużo braków tam widziałem + jakie byki momentami xD
woland
woland: Tłumaczenia i zbędnych frustracji można byłoby uniknąć zwyczajnie informując wszystkich o zmianach i problemach

Ostatnio pisałem o grupie, która mogłaby być przypięta tak jak blog, a nawet jak już nie ma czasu i ludzi do ogarnięcia takiego tematu, to te ważniejsze nfo jak ceny, limity itp, podpiąć zwyczajnie na forum i wsio.
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014

Można też dodać zwyczajnie dział na forum, jak fotka, hydepark itp.
News i tyle, ważne rzeczy tam wrzucać bez możliwości komentowania albo i z taką możliwością.
Wilk syty i owca cała ;x

Znajdzie się tam miejsce na aplikacje, pierdoły inne, ważniejsze i mniej ważne. Wystarczyłoby wrzucić tam po prostu wpis i wsio.
Jakby takie coś istniało, to nie byłoby takiego flejmu i bólu dupy.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Można też dodać zwyczajnie dział na forum, jak fotka, hydepark itp.

Dział jak dział, ale podwieszony temat mógłby powstać. (Już kilka osób o tym wspominało) d83dde0f.
F0X
F0X
  10 czerwca 2014

Ograniczenie na wiadomości PW jest tak samo słuszne i przydatne jak Srebne ... które swego czasu były na Fotka i myślę że tak samo szybko znikną.

Aż wreszcie dział marketingu i zarząd przejrzy na oczy. Bo do tego są potrzebne upadające słupki sprzedaży. Gdzie 20% - 30% ludzi kupi gwiazdkę, 50% - 60% użytkowników jej nie kupi a zostanie na portalu i będzie się biernie przyglądać i 10% - 20% osób które stąd odejdą.

Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Dział jak dział, ale podwieszony temat mógłby powstać. (Już kilka osób o tym wspominało)

Sam w sumie temat to lipa...
Jeden temat, drugi, siedemdziesiąty .....
Dział osobny na nowości i po problemie, nie ma co w sumie śmiecić na tym dziale, bo wszystko co dodane powinno być widoczne w 1 miejscu jak w bugtrackerze.
Przemyśl Andrew..
test
test:

Pomysł nie jest najgorszy + masz oczekiwany efekt i nie tracisz wiele czasu + $
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  10 czerwca 2014
woland
woland: nieprecyzyjny regulamin i netykieta - np. usuwane są zdjęcia broni i lekarstw ale gdzie to jest w netykiecie?

Ooo, fajnie, że poruszyłeś tą kwestię.
Regulamin:
"...Zasady obowiązujące na Fotka.pl ... Punkt 2. Zdjęcia., podpunkt nr 5: Od dnia 13.01.2014r w albumach Nie można posiadać obrazów, demotywatorów itd....
Zganienie Moderacje w albumach ... 4. Nie wolno dodawać... "
W którymś z podpunktów powinno dopisać się to, co jest wymienione tu: http://www.fotka.pl/dodaj_fotki , bo samo "itp." nie jest precyzyjne....

...
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam w sumie temat to lipa... Jeden temat, drugi, siedemdziesiąty ..... Dział osobny na nowości i po problemie, nie ma co w sumie śmiecić na tym dziale, bo wszystko co dodane powinno być widoczne w 1 miejscu jak w bugtrackerze.

Jest już dział techniczny, poświęcony portalowi, więc sensu tworzenia nowego - powiązanego ja osobiście nie widzę. Podwieszony temat by wystarczył - o ile by powstał.
Z resztą co z tego, jak mało kto czyta regulaminy, zagląda w zakładkę Klubu Gwiazd, tu: http://www.fotka.pl/grupa/868732/Fotkapl_Klub_Gwiazd/ czy też jest świadom istnienia zapomnianej od jakiegoś czasu listy zmian?
Stricte pomysłu: to by tylko wisiało i było raczej taką klepką dla świętego spokoju, a lamentu i tak by nie zaprzestało.
Obstaję przy temacie podwieszonym.

Jednak są odpowiedniejsze osoby do decydowania o tym jak i czy w ogóle pomysł będzie zrealizowany.

d83dde0f
Krzysiu
Krzysiu
  10 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 21 maja 5824

lol

Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Jest już dział techniczny, poświęcony portalowi, więc sensu tworzenia nowego - powiązanego ja osobiście nie widzę. Podwieszony temat by wystarczył - o ile by powstał.

Głupota + szukaj później na over 20000 stronach zapisku z konkretnego dnia, bo np. rozmawiasz z współpracownikiem i zwyczajnie potrzebujesz tego do pracy albo chcesz wiedzieć, bo masz taki kaprys i plączesz się jak szalona.

Dalej forsuję, że nowy dział, to najlepszy pomysł + wymaga najmniej nakładu finansowego oraz czasu na ogarnięcie.
Dojdzie aplikacja, powstaje wątek i wszystko z tym związane ląduje w wątku.
Dojdzie limit PW, powstaje wątek i wszystko związane z limitem PW ląduje w wątku..
etc..

Ważne tematy byłyby przypinane, a mniej istotne zwyczajnie wisiałyby w "eterze" i oks.
Czegoś szukasz, patrzysz po dacie threadu i wsio.

_________________________________________________
Example: topic ten, w którym piszemy, wszystko i nic, od limitu, poprzez potyczki słowne i gadanie o kupie, po ceny itp.
Szukaj teraz konkretnego wpisu na tylko kilkudziesięciu stronach xD
Earth
Earth
  10 czerwca 2014

To mam jeszcze jedno pytanie - o powiadomienia widmo. Teraz mam ich całe zatrzęsienie. Czy są z tym problemy ogólnie, czy tylko u mnie? :| Czy to się dzieje od poblokowanych zbędnych niusów jak kto komu dał prezencik i komcia? :-P

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Głupota + szukaj później na over 20000 stronach zapisku z konkretnego dnia

Temat podwieszony z brakiem możliwości komentowania nie wydaje mi się głupi.
A "refleksyjnych", jako reakcji na zawarte w nim zmiany i tak będzie pełno. Ludzie mają potrzebę i powinni mieć możliwość wypowiedzi.
A jeżeli nawet nie byłoby blokady postowania, to ogarniający wątek mod (powinien być przydzielony) odeśle do odpowiedniego zapisku.

I tu przychodzi mi ns myśl jedno: w sumie powinno się uwidocznić listę zmian i ją na bieżąco redagować. To mój protip.
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukaj teraz konkretnego wpisu na tylko kilkudziesięciu stronach xD

Wyszukiwarka, cierpliwość i chęci d83dde0f.
Earth
Earth: To mam jeszcze jedno pytanie - o powiadomienia widmo. Teraz mam ich całe zatrzęsienie. Czy są z tym problemy ogólnie, czy tylko u mnie? :| Czy to się dzieje od poblokowanych zbędnych niusów jak kto komu dał prezencik i komcia? :-P

Hmmm. Patrycjo ja tego nie mam. Może jest to problem tylko niektórych kont, jak np. u mnie i kilku znajomych był motyw pw widmo.
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Żaden efekt moja droga - możliwość posiadania 3 kont jest opcją dostępną od dawna/zawsze i uregulowaną zapisem w regulaminie tego portalu: Dział IV - Konto"Art. 12 Użytkownik może posiadać maksymalnie 3 Konta w Serwisie.".

czytanie ze zrozumieniem.. nie pisałam na temat posiadania kilku kont
esquilo
esquilo: Fotka pl - poznajmy się - zdjęcie - rozmowa - komentowanie zdjęcia.

no właśnie.. czyli jak mówiłam, jedną z głównych funkcji są tu wiadomości.. znowu, czytanie ze zrozumieniem
esquilo
esquilo: Katherine1815: Jestem rozżalona bo moi znajomi pousuwali konta i teraz zamiast pisać z nimi tu, piszę na fb, gg i sky. Wychodzę z założenia, że skoro poznałam kogoś tu to powinnam rozmawiać z tą osobą tu. Oczywiście, każdy ma prawo do własnego wyboru, ich był taki, ale podjęty był dzięki temu debilizmowi. Posiadanie konta jest na tym portalu dobrowolne i każdy może zrezygnować z posiadania go w dowolnym momencie. Przykro mi, że chcesz mieć aż taki wpływ na swoich rozmówców, przymuszanie do niczego dobrego nie prowadzi. Każdy sam powinien dokonywać wyborów, jak realnie tak i na portalu.

Po raz trzeci.. czytanie ze zrozumieniem. Na do widzenia napisali mi, że usuwają konta, bo tu już nie da się normalnie rozmawiać. Zrezygnowali dzięki wam.. co do tego ma twierdzenie, że 'przymuszam' do czegoś znajomych? nic, jest z kosmosu
Wyciągania wniosków ze zdań uczą w szkole średniej.. To mi jest przykro, że jest z tym problem.
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Temat podwieszony z brakiem możliwości komentowania nie wydaje mi się głupi.

Poważniejsze newsy wymagają możliwości skomentowania "aplikacje, limity, akcje z cenami itp."
Konieczne jest dodanie działu [jeżeli mamy rozwiązać ten bajer na forum]

esquilo
esquilo: I tu przychodzi mi ns myśl jedno: w sumie powinno się uwidocznić listę zmian i ją na bieżąco redagować. To mój protip.

I to najprostsze, wchodzi FT/FP i dodaje wpis, po sprawie :D
esquilo
esquilo: Wyszukiwarka, cierpliwość i chęci

Ja nie mam ani cierpliwości, ani czasu, ani chęci, jestem klientem, jak to rozwiążesz? Zrobisz tak, by było prościej, no nie :D
Później byłby flame, bo ludzie nie mogą czegoś wyszukać, pisałem Ci kilka razy, przeciętny Kowalski to nie jest "Eagle" xD
To musi być zrobione jak najproście, żeby wymagało najmniejszego "skila" usera.
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
test
test: Katherine1815: zdjęcia Wszystkie nowe zdjęcia na profilach są przeglądane ręcznie, więc jeśli nawet coś się uda dodać, to zaraz zostanie usunięte ;) Tak robiliśmy w 2001r gdy zaczynaliśmy Fotkę i teraz robimy podobnie. Różnica jest taka, iż kiedyś trzeba było czekać nawet 24h na akceptację, teraz można dodać od razu ale i tak zdjęcie zostanie sprawdzone. Oczywiście, nawet jak coś przejdzie moderację, to i tak można to zgłosić.

kolejny raz.. czytanie ze zrozumieniem.. Chodziło o zdjęcia w wiadomościach
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
woland
woland: portal w zasadzie nie informuje swoich klientów o zmianach

swoją drogą, ciekawe czy to jest zgodne z prawem :] bo wątpię, aż sprawdzę
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2014
F0X
F0X: Aż wreszcie dział marketingu i zarząd przejrzy na oczy. Bo do tego są potrzebne upadające słupki sprzedaży. Gdzie 20% - 30% ludzi kupi gwiazdkę, 50% - 60% użytkowników jej nie kupi a zostanie na portalu i będzie się biernie przyglądać i 10% - 20% osób które stąd odejdą.

No brawo. W końcu, ktoś kto wie na czym polega prowadzenie biznesu.. Szkoda, że w zarządzie takich ludzi nie ma
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.