Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  14 czerwca 2014
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Ja tylko stwierdzilem fakt na podstawie zglaszanych tutaj problemow przez uzytkownikow ktorzy ta gwiazde maja i gdybys uwazniej przeczytala co napisalem a nie skupiala sie tylko na tym jak tutaj blysnac to bys zauwazyla ze ja nigdzie w swoim poscie nie pytalem o to jak sa rozpatrywane problemy userow z gwiazda.

Właśnie, wnioskujesz z przeczytanych - kilku problemów innych userów - wpisów, a nie z własnej praktyki.
Pomyśl, zanim zaczniesz dyskusję.
A podburzanie zostaw sobie na inny dział.

Konto usunięte
Konto usunięte: Już Ci kiedyś o tych chęciach pisałem, ale dalej forsujesz..

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie forsuj dalej tego ełisklo xD

Wystarczy pomyśleć, a nie liczyć wciąż na gotowce.
Zdania nie zmienię d83dde0f.
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  14 czerwca 2014

Paffeuu a ja to mysle ze to wlasnie ty powinienes troszke wyluzowac zwieracz bo siedzisz na pospinanych posladach i jak zapewne wiekszosc tutaj juz zauwazyla nic tak naprawde sensownego nie masz do powiedzenia tylko z innymi cytujecie posty lub tez wybrane zdania wypowiadajacych sie tutaj ludzi i trolujecie.Uwierz mi internetowy "twardzielu" ze na mnie to wrazenia nie robi a jedynie pokazuje jak czlowiek potrafi z siebie zrobic pajaca na publicznym forum. Trzymaj sie.Pozdrawiam

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  14 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Przypomnę, pomimo limitu już rozpoczęte rozmowy mogą być dalej kontynuowane przez Twoich rozmówców. Więc prawdopodobny jest brak chęci, czasu - sezon letni, etc., co też bardziej wpływa na ilość kont online ogólnie na portalu.

przypomnę, że nie jestem tu pierwszy rok
fejsbukPraksydy
fejsbukPraksydy
  14 czerwca 2014

nie odpisujcie esquilo i paffeu bo oni was troluja

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  14 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Katherine1815: już się zmniejszył..widać po niebieskich kropkach na pw Tu strzeliłaś sobie w stopę. Nie każdy ma zmniejszony jak Ty ruch na pw, więc porównanie niemiarodajne. Przypomnę, pomimo limitu już rozpoczęte rozmowy mogą być dalej kontynuowane przez Twoich rozmówców. Więc prawdopodobny jest brak chęci, czasu - sezon letni, etc., co też bardziej wpływa na ilość kont online ogólnie na portalu.

Naprawdę widzisz jakikolwiek sens w ciągłym docinaniu mi, bo rozmową tego nie nazwę, w dodatku robisz to tak, że każdą Twoją wypowiedź można bardzo szybko zakwestionować w logiczny i bardzo prosty sposób.. ja nie widzę żadnego.
W dodatku większość Twoich odpowiedzi, o które nikt nie prosi są wgl nie na temat, pisane tylko aby coś napisać. Sama wywnioskuj jak to wygląda i po prostu nie pisz w moim kierunku, bo ja nie widzę żadnego sensu w odpowiadaniu na to co napiszesz, no chyba, że to naprawdę coś głupiego, że aż w sercu mnie ściśnie. Także żegnam, baw się dobrze i daj sb spokój.
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  14 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie odpisujcie esquilo

już nie zamierzam ;)
starta czasu, nic po za tym
6krecik9
6krecik9
  15 czerwca 2014

Tak ch***wy portal,a tak kasę kosi. Masakra,kiedyś tu było o niebo lepiej.

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  15 czerwca 2014

Czemu gwiazdy nie można kupić normalnie na miesiąc tylko "start fotka" i substancja jedynie!? Ej bez sensu. Zje ***li grupy a teraz klub gwiazd,

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  15 czerwca 2014

Ktoś w tej fotce robi wszystko by ten portal upadł. Wprowadzenie takich zmian jak brak grup na stronie głównej prowadzi do ich usunięcia. Ponieważ nowe grupy nie istnieją, są jedynie na profilu założyciela, wyszukanie takiej nowo założonej grupy jest nie możliwe (bo fotka na głównej woli udawać YouTube z filmikami). Nie można też normalnie zamówić gwiazdy tylko poprzez jakieś miesięczne zabieranie z konta..

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  15 czerwca 2014

Do tego brak możliwości pisania z ludźmi bez gwiazdy, której nie można zamówić na miesiąc SMSem!

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  15 czerwca 2014

ja bym chciał zamówić 5 gwiazd i nie mogę! To jest skandal

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 czerwca 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Ktoś w tej fotce robi wszystko by ten portal upadł. Wprowadzenie takich zmian jak brak grup na stronie głównej prowadzi do ich usunięcia. Ponieważ nowe grupy nie istnieją, są jedynie na profilu założyciela, wyszukanie takiej nowo założonej grupy jest nie możliwe (bo fotka na głównej woli udawać YouTube z filmikami). Nie można też normalnie zamówić gwiazdy tylko poprzez jakieś miesięczne zabieranie z konta..

Zobacz ten temat http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1177201,Grupy :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
HotKot
HotKot
  18 czerwca 2014

wyludzacze!! zalosne. kto tu bedziekonto zakladal jak trzeba placic zeby do kogos napisac!!

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  18 czerwca 2014
HotKot
HotKot: kto tu bedziekonto zakladal

Od północy tylko założono około 360 nowych kont (sugeruję się blogiem fotka.pl), więc jednak ktoś chce tu być.
HotKot
HotKot: jak trzeba placic zeby do kogos napisac!

Nie do końca tak jest. Nie posiadając pakietu gwiazdy możesz rozpoczynać 1 nową konwersację dziennie, gdzie poprzednie kontynuować bez przeszkód.
Istotne jest też, że pw nie jest jedyną formą dialogu na portalu.

Polecam zapoznać się z zawartością tematu d83dde0f.
pawloo93
pawloo93
  19 czerwca 2014

Hyhy założono 360 kont z czego połowa to fejki a do tego usunięto z 500 .. nie liczy się liczba tylko bilans ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.