Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

HotKot
HotKot
  19 czerwca 2014

spi.:cenzura:.ili caly portal!!! kto tu bedzie siedzial jak poblokowane wsio i placic kaza!!!

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  19 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Hyhy założono 360 kont z czego połowa to fejki a do tego usunięto z 500 .. nie liczy się liczba tylko bilans ;)

Jedni zakładają, inni kasują konta - uzupełnianie.

Czy równe? - Nie nam o tym dywagować, bo o ile jestem pewna własnoręcznie policzonej ilości kont założonych - w określonym przedziale czasowym (kilku godzin, a nie całej doby - wniosek łatwy), to nie mam podstaw - jak i Ty do dywagacji na temat kont kasowanych.
(Ogólna liczba kont na portalu widoczna przy logowaniu jest zbyt elastyczna (jednoczesne zakładanie/usuwanie), żeby stanowiła tego podstawę.)

Stricte - na Fotce wciąż jest ruch.

d83dde0f
onszukamlodszej
onszukamlodszej
  21 czerwca 2014

Może ze względu na duże zainteresowanie tym wątkiem umieszczę tutaj swoje uwagi.

Każdy portal musi zarabiać, to jest oczywiste i nie ulega wątpliwości. Moim zdaniem powinno się rozdzielić wyróżnione profile od gwiazdy. Moglibyście zrobić coś na zasadzie usługi "profile booster" osobno płatnej. Funkcja działałaby na zasadzie wyróżnienia profilu przez określony czas, np 40 min. przez które profil byłby wyróżniony w kilku miejscach w serwisie dzięki czemu użytkownik miałby szansę na dotarcie do większej liczby pozostałych użytkowników. Oczywiście musiałoby być to tanie żeby ludzi zachęcić do częstego korzystania z usługi. Ponadto w przypadku jej uruchomienia powinien pojawić się licznik pokazujący ilu potencjalnych użytkowników miało okazję kliknąć na nasz profil w czasie wykupionej usługi.

W kwestii limitów zamiast ograniczać ilość postów na priv może lepszym rozwiązaniem byłby automat który banowałby konto w przypadku wysłania 10 takich samych wiadomości pod rząd i połączony byłby ze zgłoszeniami od innych użytkowników. Musiałby to być jaki algorytm, nie zmam się na tym, ale myślę, że jest to wykonalne.

Nie wiem jak jest obecnie, ale funkcja gwiazdy powinna zawierać usługę pozwalającą sprawdzić czy dana osoba odczytała naszą wiadomość, to mocno mobilizuje do wykupienia usługi.

Brakuje też w wyszukiwarce możliwości określenia czy szukamy osoby szczupłej czy bardziej zaokrąglonej, nie każdy marzy o drugiej połówce typu "przeszczep" ;-) Drugiej rzeczy, której brakuje to wyszukiwania po preferencjach wieku, tzn. określamy w profilu w jakim wieku interesuje nas druga połówka, ale nie możemy określić tego w wyszukiwarce. Np. kobieta w wieku lat 40 może poszukiwać mężczyzny który mając lat 25 szuka dojrzałej kobiety w wieku lat 35-40. W tej chwili aby taką osobę znaleźć musiałby przeglądać wszystkie profile i sprawdzać jakie dana kobieta wpisała preferencje.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  22 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: funkcja gwiazdy powinna zawierać usługę pozwalającą sprawdzić czy dana osoba odczytała naszą wiadomość
tę funkcjonalność ma każde konto
Konto usunięte
Konto usunięte: W kwestii limitów zamiast ograniczać ilość postów na priv może lepszym rozwiązaniem byłby automat który banowałby konto w przypadku wysłania 10 takich samych wiadomości pod rząd i połączony byłby ze zgłoszeniami od innych użytkowników
niemożliwe do zrealizowania - są tysiące fałszywych zgłoszeń - to może ogarnąć tylko człowiek
Konto usunięte
Konto usunięte: Brakuje też w wyszukiwarce możliwości określenia czy szukamy osoby szczupłej czy bardziej zaokrąglonej
No ja nie wiem czy jest sens większego uszczegółowiania bo dojdziemy do sytuacji określania ulubionego koloru paznokci. Poza tym to jednak portal społecznościowy a nie randkowy.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Asiczkowa
wpis jest ukryty
pioterhiszpan
Posty: 160 (po ~113 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 0
pioterhiszpan
  22 czerwca 2014

Dlaczego jesli pisze do kogos to wyskakuje mi błąd "Konto nie istnieje - spróbuj ponownie" a przeciez to konto istnieje.

Zycie zaczyna sie powyżej 4500 obrotów...

xclarissex
Posty: 2 (po ~331 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  24 czerwca 2014
xclarissex
xclarissex: Witam

Cześć.
Jesteś na tyle otwarta i odważna, żeby zapostować więc na pewno poznasz kogoś na miejscu.

Ale skoro już chcesz... to z tym pomysłem załóż temat na Hydepark lub zajrzyj (zagadaj) na Czat. Ten temat jest w dziale służącym do rozwiązywania problemów technicznych związanych z portalem, profilem.

Pozdrawiam d83dde09.
ameliamalec
Posty: 3 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014
Krzysiu
Krzysiu: teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo !


Serio? :rotfl: nie wiedzialem o tym xDDD
JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014

No to kiedys doczekamy sie momentu kiedy tylko gwiazdy moga dodawac zdjec na portalu :rotfl:

IniCtus
IniCtus
  25 czerwca 2014

Dno istne don. Płacić za to żeby wysyłać wiadomości... Nie masz kupionego Klubu Gwiazd i zero kontaktu.. Następny portal który szuka sponsorów.

ZimnePiwko
ZimnePiwko
  28 czerwca 2014

nie ma to jak wrócić na fotkę i ujrzeć takie gówno jak blokada na pisanie wiadomości, swego czasu kupowałem gwiazdę z własnej nieprzymuszonej woli, ale w takiej sytuacji nie wsadzę Wam nawet grosika do kieszeni, bo to nie jest już fajne ;)

Pozdrawiam.

Seta1987
Seta1987
  29 czerwca 2014

Nie mogę pisać wiadomości ze znajomymi, a chcę popisać, to jest chore i oszustwo.. Nawet nie da się popisać.

ColdWind
ColdWind
  1 lipca 2014

Już raz na tydzień tutaj wchodzę i pewnie wkrótce przestane. Myślałem że uda mi się dobic 10 lat ale widac jednak nie dam rady:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.