styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: czas odchamić ten temat ze śląskiej gangreny

o k&%$#a :rotfl: :rotfl:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ałtfit z pierwszego spotkania z gruppenem, dedykacja dla Togepisia :D

o kassey, jednak wróciłaś na forum xD
TROLLOLOLOLOLOLOL
TROLLOLOLOLOLOLOL: ujdą takie nogawki czy za krotkie ?

Spodnie takiej szerokości to ja noszę :rotfl:
Wyglądają trochę jakbyś mierzył wodę w piwnicy faktycznie :D
Konto usunięte
Konto usunięte: to fotka jak siedzisz? xD

no raczej, chyba widać
Grr
Grr
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: anidax: ałtfit z pierwszego spotkania z gruppenem, dedykacja dla Togepisia :D o kassey, jednak wróciłaś na forum xDTROLLOLOLOLOLOLOL: ujdą takie nogawki czy za krotkie ? Spodnie takiej szerokości to ja noszę Wyglądają trochę jakbyś mierzył wodę w piwnicy faktycznie :DWiecznyPrawiczek: to fotka jak siedzisz? xD no raczej, chyba widać


nie czaje o co chodzi z tą wodą w piwnicy ?
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Grr
Grr: nie czaje o co chodzi z tą wodą w piwnicy ?

No jak ktoś ma za krótkie spodnie, to tak się czasem mówi, że ktoś mierzy wodę w piwnicy :D
Grr
Grr
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Grr: nie czaje o co chodzi z tą wodą w piwnicy ?No jak ktoś ma za krótkie spodnie, to tak się czasem mówi, że ktoś mierzy wodę w piwnicy :D
aa nooo tak :D ma wode w piwnicy a trzeba zejść po ogórki kiszone, czy inny dżem:D
Ale ogolem to efekt jest podobny jak przy podwinietych nogawkach wiec chyba moge nosic ;D Ewentualnie wysokie buty do nich ;p
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Grr
Grr: ma wode w piwnicy a trzeba zejść po ogórki kiszone, czy inny dżem:D

No nie wiem, ja nie trzymam jedzenia po piwnicach d83dde09 Ale co kto lubi.
Grr
Grr: Ale ogolem to efekt jest podobny jak przy podwinietych nogawkach wiec chyba moge nosic ;D Ewentualnie wysokie buty do nich ;p

No móc zawsze możesz, nikt Ci nie zabroni, dla dziewczyny takie spodnie by jeszcze pasowały, bo generalnie jak dziewczyna ubierze trochę przykrótkie spodnie to nie ma tragedii, wygląda to w porządku, najwyżej ktoś pomyśli, że to spodnie a' la 3/4, a u płci męskiej to już nie bardzo.. no ale do dłuższych butów nawet nie będzie widać.

A co do podwiniętych nogawek, to chyba jedynie w przypadku osób krótkowzrocznych nie widać, ja np. z daleka nie zauważyłabym, że masz za krótkie, a nie podwinięte :rotfl: Ale ogólnie to raczej widać przy normalnych butach, np. trampkach, bo jak mniemam do trampek będziesz je nosił xD
TROLLOLOLOLOLOLOL
Posty: 499 (po ~573 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 1866
TROLLOLOLOLOLOLOL
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Grr: ma wode w piwnicy a trzeba zejść po ogórki kiszone, czy inny dżem:D No nie wiem, ja nie trzymam jedzenia po piwnicach Ale co kto lubi.Grr: Ale ogolem to efekt jest podobny jak przy podwinietych nogawkach wiec chyba moge nosic ;D Ewentualnie wysokie buty do nich ;p No móc zawsze możesz, nikt Ci nie zabroni, dla dziewczyny takie spodnie by jeszcze pasowały, bo generalnie jak dziewczyna ubierze trochę przykrótkie spodnie to nie ma tragedii, wygląda to w porządku, najwyżej ktoś pomyśli, że to spodnie a' la 3/4, a u płci męskiej to już nie bardzo.. no ale do dłuższych butów nawet nie będzie widać.A co do podwiniętych nogawek, to chyba jedynie w przypadku osób krótkowzrocznych nie widać, ja np. z daleka nie zauważyłabym, że masz za krótkie, a nie podwinięte Ale ogólnie to raczej widać przy normalnych butach, np. trampkach, bo jak mniemam do trampek będziesz je nosił xD


hahahah a moze specjalnie kupiłem takie zeby miec ten sam efekt co z podwinietymi ale bez podwijania xD ? zeby sie nie meczyc z tym podwijaniem ;p

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10x, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego!

PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014
TROLLOLOLOLOLOLOL
TROLLOLOLOLOLOLOL: ok dzieki , dlaczego nie nosić ? jakis powod ?

źle wyglądają

Konto usunięte
Konto usunięte: o k&%$#a

buldupska xD
Rosiczka
Rosiczka
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:


całkiem całkiem :tak:

@anidax:
podoba mi się.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: buldupska xD

no, aż odbyt pęka z bulu ( śmiech)
Rosiczka
Rosiczka: całkiem całkiem

[*]
TROLLOLOLOLOLOLOL
TROLLOLOLOLOLOLOL: hahahah a moze specjalnie kupiłem takie zeby miec ten sam efekt co z podwinietymi ale bez podwijania xD ? zeby sie nie meczyc z tym podwijaniem ;p

no przecież nikt nie będzie Ciebie o to pytał, co Tobą kierowało kupując takie gacie xD
Rosiczka
Rosiczka
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: [*]

Nie oszukujmy się, nie jest źle ;))
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Rosiczka
Rosiczka: Nie oszukujmy się, nie jest źle ;))

Nie podoba mi się taki styl, ale co kto lubi, Patrysiu, o gustach się podobno nie dyskutuje, ale z drugiej strony od czego jest ten temat xD
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014

chcialam Ci nawet w google poszukać "eleganckich" wdzianek męskich, ale nie umiem teraz w necie znaleźć niczego sensownego, bo koszule męskie mi się nawet podobają w połączeniu z krawatem, ale nie z jakimś obleśnym płaszczem do tego i nie w takim wydaniu jakie zazwyczaj pokazuje dongruppen

anidax
anidax
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o kassey, jednak wróciłaś na forum xD

wróciłam, nie umiem żyć bez forum :mrgreen:
Rosiczka
Rosiczka: podoba mi się.

fajnie d83dde09
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiem żyć bez forum

nie jesteś sama :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.