styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ja rzuciłam taki komentarz "klata 8.5/10, twarz 4/10, stylówa 4/10", a ty od razu zacząłeś litanie na temat mojego wyglądu i tego, jaka to jestem przeciętna i jaki mam obłąkańczy wzrok, krótkie nóżki i krasnali wzrost, ty chyba sam siebie nie czytałeś albo nie panujesz nad sobą

ale albo rozmawiamy w oparciu o fakty, albo nie rozmawiamy w ogole xD
ja tylko napisałem, że do siebie pasujemy w takim razie jako hehe żarcik, ty byłaś jak
>hurr durr nie
to napisałem JEDNO zdanie o 4/10 i krótkich nogach, na co z litanią na 8 linijek wyskoczyłaś ty opisując mój wygląd xD
było tak czy nie było?
serio nie bądź żałosna i przestań odwracać kota ogonem xDDDDD
zgniłem teraz troche
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to napisałem JEDNO zdanie o 4/10 i krótkich nogach, na co z litanią na 8 linijek wyskoczyłaś ty opisując mój wygląd xD było tak czy nie było?

no było, i co z tego? :rotfl: ja przynajmniej napisałam prawdę xD
a ty wtedy zaraz po tym jak cię opisałam dostałeś ostrego bólu dupy i byłeś jak
>hurr durr kiedyś to pisałaś że jestem 8/10 a teraz nagle 4/10
>HURR ale ty masz borderline DURR kiedyś miałaś inne zdanie i się nie zapieraj

ogólnie to bawisz mnie xD
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no było, i co z tego? HURR ale ty masz borderline DURR kiedyś miałaś inne zdanie i się nie zapieraj ogólnie to bawisz mnie xD

zacznijmy od tego, że to ty zaczęłaś, ja odniosłem się do mojego wyglądu 2 razy, ty 6, plus kilka razy pośrednio. to przywaliłaś ściane tekstu, ja tylko napisałem krótkie zdanie, że kiedyś twierdziłaś inaczej, po czym kolejna ściana tekstu z tłumaczeniem xD zdecydowanie to ja mam buldupy xD w tym miejscu kończe ten temat, bo ty nawet nie widzisz jak żałosna jesteś xD
a co do borderline, to prezentujesz wręcz książkowe objawy, radziłbym się udać do specjalisty xD
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zacznijmy od tego, że to ty zaczęłaś, ja odniosłem się do mojego wyglądu 2 razy, ty 6, plus kilka razy pośrednio. to przywaliłaś ściane tekstu, ja tylko napisałem krótkie zdanie, że kiedyś twierdziłaś inaczej, po czym kolejna ściana tekstu z tłumaczeniem xD zdecydowanie to ja mam buldupy xD

Nie potrafię lakonicznie odpowiadać, przykro mi, jakoś nie potrafię być ponad to, co nie zmienia faktu, że twój ból dupy w tym temacie jest oczywisty, bo to nie ja dostałam bólu dupska jak zacząłeś krytykować mój wygląd, tylko wręcz odwrotnie :rotfl:
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014

tak, mam przez ciebie ogromny ból dupy, zdanie osoby którą gardzę potrafi wyprowadzić mnie z równowagi, brzmi legitnie xD
ból dupy

i wiem, że nie potrafisz zakończyć dyskusji bez swojego posta, więc masz tu niżej trochę miejsca, żeby 20 raz napisać mi jaki mam BÓL DUPY
ból dupy
ból dupy
\/
\/
\/

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, mam przez ciebie ogromny ból dupy, zdanie osoby którą gardzę potrafi wyprowadzić mnie z równowagi, brzmi legitnie xD ból dupy

Jakbyś nie miał, to byś nie robił z tego afery na over9000 postów, tylko byś olał :rotfl: :rotfl: :rotfl: - POWTARZAM

i to jest mój ostatni post w twoją stronę
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wakacyjny outfit

Fajna KICIA ;3
w sumie to nawet 2 kicie. w pierwszej chwili nie zauważyłam tej drugiej ;c

On n’est jamais content là où on est.

PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajna KICIA ;3 w sumie to nawet 2 kicie. w pierwszej chwili nie zauważyłam tej drugiej ;c

bo schowała się ona...
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: bo schowała się ona..
Ona dopiero chciała się schować...

On n’est jamais content là où on est.

PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona dopiero chciała się schować...

kicie tak mają...
anidax
anidax
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wakacyjny outfit hot or not...?

co to za szczypiorek?
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za szczypiorek?

to ja
anidax
anidax
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja

no wtedy to jeszcze jakoś wyglądałeś, szkoda, że Ci masa spadła d83dde12
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no wtedy to jeszcze jakoś wyglądałeś, szkoda, że Ci masa spadła

a u ciebie ciągle w górę d83dde12
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 kwietnia 2014

Mhm, tych Waszych wzajemnych, ociekających życzliwością, rozmów nie idzie nie czytać ;).
Nie wiem, czy konieczne jest, by tak po sobie jeździć, serjosli.

Co to @proviron318, nie znam człowieka, ale wg mnie naprawdę nieźle 'się nosi'.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.