styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej być zabawnym, niż skompromitowanym, bo daje sobie rękę uciąć, że dalej nie powiązałaś ze sobą tych dwóch zdań i nie wiesz, o co może chodzić xD top bk

ból dupy, bo napisałam kilka słów prawdy :rotfl:

"elo"
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014

się chłopczyk obraził, bo mu nie napisałam, że jest 8/10 i wytknęłam jego wady, o które ma największy ból dupy zawsze i stara się je negować :rotfl:

nie wiem czy wiesz, ale właśnie zrobiłeś mi wieczór xD

PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014

jedyne, o co mogłem zbuldupić, to o twój debilizm, bo tak już mam, że głupota mnie mierzi xD

Konto usunięte
Konto usunięte: napisałam, że jest 8/10

no tak właśnie swego czasu pisałaś, choćbyś się miała zapierać teraz rękami i nogami xD
i jak zwykle żegnasz się 10 raz (śmiech)
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak właśnie swego czasu pisałaś, choćbyś się miała zapierać teraz rękami i nogami xD

A ty swojego czasu proponowałeś mi spotkanie na seks, choćbyś teraz miał się zapierać rękami i nogami xD
Also, musisz być nieźle zdesperowany, skoro proponujesz takie rzeczy dziewczynom o aparycji prostej karyny spod disko 4/10- wolałabym nie ruchać niż uprawiać seks z kimś, kto jest dla mnie 4 na 10 :rotfl:

Szkoda, że nie mogę tutaj wrzucić twojego zdjęcia, bo starsi użytkownicy hyde może byliby w stanie stwierdzić, czy mógłbyś być dla mnie aż 8/10 (śmiech?)
Nie wiem, dlaczego tak uparcie to próbujesz przeforsować, bo nawet, jeżeli tak napisałam to tylko dlatego, żeby ci nie robić przykrości; owszem klate i rzeźbę masz 8/10- ale nic więcej. Poza tym nawet marcnowi mogę napisać, że jest 10/10 i co? Czy to jest wiążące w jakiś sposób? :rotfl:
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: osób


zabawne,że pisze to osoba ubierająca ciuchy dla nastolatek z bazaru
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zabawne,że pisze to osoba ubierająca ciuchy dla nastolatek z bazaru

cytuj całość jak już się do czegoś odnosisz, bo nikt nie wie o co ci chodzi.
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A ty swojego czasu proponowałeś mi spotkanie na seks, choćbyś teraz miał się zapierać rękami i nogami xD Also, musisz być nieźle zdesperowany, skoro proponujesz takie rzeczy dziewczynom o aparycji prostej karyny spod disko 4/10- wolałabym nie ruchać niż uprawiać seks z kimś, kto jest dla mnie 4 na 10 Szkoda, że nie mogę tutaj wrzucić twojego zdjęcia, bo starsi użytkownicy hyde może byliby w stanie stwierdzić, czy mógłbyś być dla mnie aż 8/10 (śmiech?) Nie wiem, dlaczego tak uparcie to próbujesz przeforsować, bo nawet, jeżeli tak napisałam to tylko dlatego, żeby ci nie robić przykrości; owszem klate i rzeźbę masz 8/10- ale nic więcej. Poza tym nawet marcnowi mogę napisać, że jest 10/10 i co? Czy to jest wiążące w jakiś sposób?

o matko, jaka ty jesteś ograniczona xD
napisz jeszcze z 10 postów o tym i nie zapomnij zaznaczyć w każdym na końcu, że to już ostatni xD
ty dalej nie zrozumiałaś, że ja wciąć śmiecham braku spójności tego, co piszesz na temat czegokolwiek- w skrócie to co piszesz jest zupełnie niewiarygodne, bo jesteś jak chorągiewka, więc twoimi opiniami po prostu nie da się przejąć xD

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy wiesz, ale właśnie zrobiłeś mi wieczór xD


gdyby mi kasej powiedziała irl, że jestem 2/10, to pewnie gorzko bym zapłakał, ale ty... oj marta, marta d83dde0a
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o matko, jaka ty jesteś ograniczona xD napisz jeszcze z 10 postów o tym i nie zapomnij zaznaczyć w każdym na końcu, że to już ostatni xD

Sam roztrząsasz temat, ja mogłabym skończyć już 10 postów temu :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby mi kasej powiedziała irl, że jestem 2/10, to pewnie gorzko bym zapłakał, ale ty... oj marta, marta

A gdyby mi ktokolwiek powiedział, że jestem 2/10, nie przejęłabym się w ogóle, bo najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze, dbać o ciało i być atrakcyjnym dla samego siebie, bo gusta są różne i wszystkim ludziom i tak nie dogodzisz, nigdy nie będzie tak, że dla każdego będziesz 10/10. d83dde0a
Dlatego radzę ci poprawcować nad samooceną, a nie próbować się dowartościowywać w internecie czyimiś opiniami.

Also- jeszcze co do twojej wypowiedzi- po pierwsze nie pisałam, że jesteś 2 na 10, tylko klata 8/10, a twarz 4/10, po drugie, nie wiem, czy myślisz, że będę zazdrosna o jakiegoś chłoptasia albo dziewczynę z forum fotkowego, że tak to podkreślasz? :rotfl: puknij się w czoło
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdyby mi ktokolwiek powiedział, że jestem 2/10, nie przejęłabym się w ogóle, bo najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze, dbać o ciało i być atrakcyjnym dla samego siebie, bo gusta są różne i wszystkim ludziom i tak nie dogodzisz, nigdy nie będzie tak, że dla każdego będziesz 10/10. Dlatego radzę ci poprawcować nad samooceną, a nie próbować się dowartościowywać w internecie czyimiś opiniami. Also- jeszcze co do twojej wypowiedzi- po pierwsze nie pisałam, że jesteś 2 na 10, tylko klata 8/10, a twarz 4/10, po drugie, nie wiem, czy myślisz, że będę zazdrosna o jakiegoś chłoptasia albo dziewczynę z forum fotkowego, że tak to podkreślasz? puknij się w czoło

ja jebe zabij się xD
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014

ból dupska z powodu kilku słów prawdy i tego wewnętrznego uczucia, że głupia marta z hyde której najchętniej powyrywałbyś wszystkie kłaki ma rację :rotfl:

zdążyłam cię przejrzeć przez kilka msc pisania d83dde0a

PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014

napisz jeszcze z 10 razy że mam buldupy przez ciebie xD
ty naprawdę nie ogarniasz tego, że czuje do ciebie autentyczne obrzydzenie (ps to prawda), dlatego tym bardziej śmiecham, że w twoim przekonaniu wyprowadziłaś mnie z równowagi i mam ogromny hehe buldupy xD
żebyś ty COKOLWIEK sobą reprezentowała, ale w twoim przypadku zarówno prezencja, a tym bardziej inteligencja to low tier. może i jesteś miłą osobą, co często podkreślasz, ok, ale to jest wymierna wartość tylko w przypadku twoich znajomych i bliskich, więc tego nie biorę pod uwagę d83dde0a

PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014


wakacyjny outfit
hot or not...?
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz jeszcze z 10 razy że mam buldupy przez ciebie xD ty naprawdę nie ogarniasz tego, że czuje do ciebie autentyczne obrzydzenie (ps to prawda), dlatego tym bardziej śmiecham, że w twoim przekonaniu wyprowadziłaś mnie z równowagi i mam ogromny hehe buldupy xD żebyś ty COKOLWIEK sobą reprezentowała, ale w twoim przypadku zarówno prezencja, a tym bardziej inteligencja to low tier. może i jesteś miłą osobą, co często podkreślasz, ok, ale to jest wymierna wartość tylko w przypadku twoich znajomych i bliskich, więc tego nie biorę pod uwagę

jakbyś nie miał bólu dupy, to nie roztrząsałbyś przez 10 stron tego, czy jesteś 2/10 czy 8/10, zresztą nawet sam kiedyś przyznałeś, że masz niską samoocenę, imo jesteś typem takiego Piotrusia Pana, trochę zagubionego w świecie, który sam do końca nie wie, czego chce i gubi się we własnych refleksjach, chociaż na forum kreujesz się na takiego zdecydowanego i chamskiego "samca alfa", chociaż akurat tym zachowaniem większość odbiera cię zupełnie na odwrót. d83dde18
Konto usunięte
Konto usunięte: ty naprawdę nie ogarniasz tego, że czuje do ciebie autentyczne obrzydzenie (ps to prawda)

jeszcze kilka miesięcy temu mnie uwielbiałeś (ŚMIECH)
PROVIRON318
PROVIRON318
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze kilka miesięcy temu mnie uwielbiałeś (ŚMIECH)
no nie przesadzaj xDlubiłem cię, ale z czasem poczułem do ciebie obrzydzenie, do tego kim jesteś i jak się zachowujesz, coś w tym dziwnego?
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbyś nie miał bólu dupy, to nie roztrząsałbyś przez 10 stron tego, czy jesteś 2/10 czy 8/10, zresztą nawet sam kiedyś przyznałeś, że masz niską samoocenę, imo jesteś typem takiego Piotrusia Pana, trochę zagubionego w świecie, który sam do końca nie wie, czego chce i gubi się we własnych refleksjach, chociaż na forum kreujesz się na takiego zdecydowanego i chamskiego "samca alfa", chociaż akurat tym zachowaniem większość odbiera cię zupełnie na odwrót.
słodki jerzu, przejrzyj jeszcze raz ostatnie dwie strony, to może się zorientujesz, że właśnie ty to robisz, bo myślisz, że mnie to jakkolwiek zaboli xD na ostatnich dwóch stronach jest 12 moich postów, z czego tylko 2 odnoszą się bezpośrednio do tego, jak mnie oceniasz, reszta odnosi się do tego, co zwykle, czyli że jesteś głupia, albo że twoje słowa nie są wiarygodne, bo osoby z borderline już tak mają, że raz piszą jedno, a raz co innego.
ty natomiast się odniosłaś do mojego wyglądu 6 razy i drugie tyle implikowałaś, że mam przez to buldupy, a wychodzi na to, że ma go ktoś inny xD
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: słodki jerzu, przejrzyj jeszcze raz ostatnie dwie strony, to może się zorientujesz, że właśnie ty to robisz, bo myślisz, że mnie to jakkolwiek zaboli xD na ostatnich dwóch stronach jest 12 moich postów, z czego tylko 2 odnoszą się bezpośrednio do tego, jak mnie oceniasz, reszta odnosi się do tego, co zwykle, czyli że jesteś głupia, albo że twoje słowa nie są wiarygodne, bo osoby z borderline już tak mają, że raz piszą jedno, a raz co innego. ty natomiast się odniosłaś do mojego wyglądu 6 razy i drugie tyle implikowałaś, że mam przez to buldupy, a wychodzi na to, że ma go ktoś inny xD

ja rzuciłam taki komentarz "klata 8.5/10, twarz 4/10, stylówa 4/10", a ty od razu zacząłeś litanie na temat mojego wyglądu i tego, jaka to jestem przeciętna i jaki mam obłąkańczy wzrok, krótkie nóżki i krasnali wzrost, ty chyba sam siebie nie czytałeś albo nie panujesz nad sobą :rotfl: :rotfl:

widać, że cię to zabolało bo jakby tak nie było, po prostu byś to olał d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.