styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014

dzisiejsze wydanie śląskiego festiwalu Kiczu I Tandety, wiem, że większość moich fanów w tym temacie na to czeka

Jadę do carrefoura na zakupy







prawie zapomniałam o najważniejszym, czyli o kurtce, bo całkiem niesłonecznie dzisiaj2601
to jest również moje wdzianko już na wieczór

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014

tak, tunika taka sama jak kilka dni temu tylko czerwona, mam jeszcze taką białą i różową xD

PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: chcialam Ci nawet w google poszukać "eleganckich" wdzianek męskich, ale nie umiem teraz w necie znaleźć niczego sensownego, bo koszule męskie mi się nawet podobają w połączeniu z krawatem, ale nie z jakimś obleśnym płaszczem do tego i nie w takim wydaniu jakie zazwyczaj pokazuje dongruppen

po prostu masz buldupy, a ja jestem 10/10, elo

a w tych butach i kurteczce to tylko przy trasie cie postawić xDD
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu masz buldupy, a ja jestem 10/10, elo

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem 10/10, elo

twoja klata- 8.5/10
twoja morda- 4//4.5 /10
twoja stylówa- 4/10, bo kiedyś mi pokazywałeś 2 zdjęcia w koszulach które mi się podobały, tzw, krata vichy, o ile dobrze pamiętam, śmiech
Konto usunięte
Konto usunięte: a w tych butach i kurteczce to tylko przy trasie cie postawić xDD

d83dde0a
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: twoja morda- 4//4.5 /10

to pasowalibyśmy do siebie XDD
Paulinessa
Paulinessa
  5 kwietnia 2014

Przecież taka kurta nie pasuje to takich butów...

WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o kassey, jednak wróciłaś na forum xD


a ty zawsze musisz smiac sie z tego jak ktos odchodzi i wraca?
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  5 kwietnia 2014

marta bedziesz wygladac jak galerianka xD

GRADEK83
GRADEK83
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: galerianka xD


karfuranka d83dde01Fajne buty ale włóż skarpetki bo zimno :D
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to pasowalibyśmy do siebie XDD

Nie sądzę i nie pochlebiaj sobie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież taka kurta nie pasuje to takich butów...

Dlaczego?
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty zawsze musisz smiac sie z tego jak ktos odchodzi i wraca?

Czy ja się śmieję? To Twoja interpretacja, a raczej nadinterpretacja. Chociaż akurat odejście z forum i powrót za kilka dni faktycznie jest dość zabawny jak już do tego nawiązujesz
Konto usunięte
Konto usunięte: karfuranka

:rotfl:

oplułam się.
W sumie jest to zabawne, ale za każdym razem, jak jadę sama bez żadnego towarzystwa do jakiegoś centrum handlowego to albo ubieram się na sportowo albo zmywam jakikolwiek makijaż, żeby czasem ktoś mnie nie zaczepiał tam bo już miałam takie sytuacje w plazie w sosnowcu. xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne buty ale włóż skarpetki bo zimno :D

Skarpetki do takich butów? Poza tym aż tak chłodno nie jest
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: albo zmywam jakikolwiek makijaż, żeby czasem ktoś mnie nie zaczepiał

i nie chodzi o to, że straszę ludzi, bo i tak się na co dzień jakoś mocno nie maluję, po prostu mam wrażenie, że wtedy jestem jeszcze bardziej pospolita xD
Rosiczka
Rosiczka
  5 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: chcialam Ci nawet w google poszukać "eleganckich" wdzianek męskich, ale nie umiem teraz w necie znaleźć niczego sensownego, bo koszule męskie mi się nawet podobają w połączeniu z krawatem, ale nie z jakimś obleśnym płaszczem do tego i nie w takim wydaniu jakie zazwyczaj pokazuje dongruppen


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie podoba mi się taki styl, ale co kto lubi, Patrysiu, o gustach się podobno nie dyskutuje, ale z drugiej strony od czego jest ten temat xD


Ja lubię tego typu style :D

Nie lubie takich kurtek, jeszcze różowa, Marto błagaaaaam.
GRADEK83
GRADEK83
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby czasem ktoś mnie nie zaczepiał tam bo już miałam takie sytuacje w plazie w sosnowcu. xD


i o co pytali ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Skarpetki do takich butów? Poza tym aż tak chłodno nie jestGRADEK83

No to rajstopy czy cuś :D
pijana
pijana
  5 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak mnie to śmieszy, a może bardziej żenuje, że masa Polaków się na zakupy do marketów stroi w obcasy etc. Zagranicą ludzie wskakują w dresy i wygodne buty, bo wiedzą, że Tesco to nie pokaz mody. Ciekawe, czy dożyję czasów, kiedy my będziemy mieć tyle luzu. Prawdopodobnie nie, gdyż jesteśmy jeszcze społeczeństwem "na dorobku" i wiele osób ma mentalność zacofańców. Na pewno bardzo wygodnie pcha się wózek z zakupami i chodzi między regałami będąc na szpileczkach xD

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: i o co pytali ?

Nie pamiętam, po prostu zaczepiali, a ja nie lubię takich sytuacji, kiedy obcy ludzie mnie zaczepiają w takich celach "podrywowych" rzeklibyśmy :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: No to rajstopy czy cuś :D

dejże spokój...

Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno bardzo wygodnie pcha się wózek z zakupami i chodzi między regałami będąc na szpileczkach xD

Może nie aż tak wygodnie, ale akurat dzisiaj miałam takie widzimisię d83dde0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.