styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę i nie pochlebiaj sobie.

przecież ty jesteś max 4/10 z twarzy, nie zapominaj, że jedyny twój atut to cycki, bo nawet jakbyś nie wiadomo jaką miała figure to przy 150cm proporcję są załamane a nóżki króciutkie xD
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ja się śmieję? To Twoja interpretacja, a raczej nadinterpretacja. Chociaż akurat odejście z forum i powrót za kilka dni faktycznie jest dość zabawny jak już do tego nawiązujesz


za każdym razem komuś wypominasz,że wraca
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież ty jesteś max 4/10 z twarzy, nie zapominaj, że jedyny twój atut to cycki, bo nawet jakbyś nie wiadomo jaką miała figure to przy 150cm proporcję są załamane a nóżki króciutkie xD


plusik
marta to cycki i zbiornik na spermę
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: plusik marta to cycki i zbiornik na spermę

koleś, ale nie obrażaj jej, ona też zasługuje na szacunek...
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: koleś, ale nie obrażaj jej, ona też zasługuje na szacunek...

szacunek to moze miec wsrod chorzowskich psów
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: szacunek to moze miec wsrod chorzowskich psów

RUCH RUCH CHORZOWSKIE PSY
LEGIA RUCHA RUCHA
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież ty jesteś max 4/10 z twarzy

To i tak wysoko jak na twoje możliwości :rotfl:

Bo nie oszukujmy się, oprócz ładnego torsu raczej nie masz nic do zaoferowania, z twarzy wyglądasz trochę jak gimbo+ wysokie czoło, lekkie zakola, nogi jak u bociana (ale jak ćwiczysz to nie zapominaj o nogach, bo komicznie wygląda napakowana góra i bocianie nóżki, to protip), wzrost nie powala. Powiedzmy, że stylu nie będę komentować bo może faktycznie ja mam inny gust, skoro wielu dziewczynom stąd podobają się te outfty, no i czasem potrafisz się dobrze ubrać, z tego co widziałam po tych jpg w koszulach które kiedyś pokazywałeś, więc już bez komentarza. Do tego wydajesz się być mało obyty i prosty, błyskotliwością też nie powalasz- przemek też pozował na forum na prostaka, i osobiście nie darzyłam go zbytnio sympatią, ale jednak z jego wypowiedzi biła inteligencja mimo że kreował się na trolla

Jak już się zdobyłeś na komentarze w moją stronę, to ja też sobie pozwolę, a co mi tam d83dde09
Konto usunięte
Konto usunięte: za każdym razem komuś wypominasz,że wraca

Chyba mnie z kimś mylisz słonko- nikomu nic nie wypominam
Konto usunięte
Konto usunięte: przy 150cm proporcję są załamane a nóżki króciutkie xD

nie mam nóg jak modelka metr75, ale i tak są długie jak na mój wzrostd83dde0a a zresztą- nie jest to ważne dla forum, więc nie mam zamiaru się przegadywać
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014

[quote=PoetkaHyde]To i tak wysoko jak na twoje możliwości ta ściana tekstu
xDD
a kiedyś pisałaś, że jestem 7-8/10...
inb4 kłamałam
xD
nie no ale tak poważnie, nie oceniam, czy jesteś ładna, czy nie, po prostu masz mocno karyniastą twarz, chyba że to kwestia zdjęć...
no i obłąkańczy wzrok, ale jakbyś miała coś nie tak z głową, to akurat by mnie nie zdziwiło xD

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a kiedyś pisałaś, że jestem 7-8/10... inb4 kłamałam

tak mogłabym twierdzić, gdybyś był mniej więcej takiego typu jak ronaldo :rotfl: inb4 jaranie się gwiazdami, chodzi mi o typ urody.
nie wiem, generalnie nie lubię ludziom robić przykrości i prawić dziwnych komentarzy nt wyglądu, więc zawsze zawyżam i staram się nie wytykać wad gdziekolwiek bym nie była, nawet w temacie w którym oceniałam forumowiczów każdemu kto się wpisał zawyżyłam, żeby nie robić przykrości xD teraz napisałam całkiem szczerze. powiem tak- bez ładnej klaty w ciuszkach zwykłego seby byłoby gorzej d83ddc36

wyjątkiem jest marcin z którego czasem się wyśmiewam, ale on wie, że to trolling i robimy to na potrzeby forum
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014

ok xDDD
A Z NIEZDANĄ MATURĄ TO TROLL
elo

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014

ja je#be, ciągle ta sama śpiewka :rotfl:
ja o dupie, ty o maturze (ŚMIECH)

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014

chyba masz jakieś kompleksy, albo coś cię bardzo zabolało :rotfl:

:bye:

PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014

ojej, głupiutka karynka nieradząca sobie z matematyką nie wie, czym jest korelacja d83dde0a
zapomniałem, że tobie trzeba jak chłopu na miedzy, bo nawet z metaforami sobie nie radzisz, ale to już nie mój problem xD

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ojej, głupiutka karynka nieradząca sobie z matematyką nie wie, czym jest korelacja zapomniałem, że tobie trzeba jak chłopu na miedzy, bo nawet z metaforami sobie nie radzisz, ale to już nie mój problem xD

jesteś zabawny, idź lepiej pograć w swoje gierki z truposzczami i ołowianymi żołnierzykami xD

limit atencji na dziś został wyczerpany
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś zabawny

lepiej być zabawnym, niż skompromitowanym, bo daje sobie rękę uciąć, że dalej nie powiązałaś ze sobą tych dwóch zdań i nie wiesz, o co może chodzić xD top bk
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.