BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Knight1806Rider
Knight1806Rider
  22 lutego 2015

Szukam osoby towarzyszacej na wesele (9.05) transport i powrot jest zalatwiony .Wesele jest w Bielsku-Bialej. Dziewczyna powinna byc kulturalna, lubiąca się bawić, wiek i wzrost nie mają znaczenia:) Więcej informacji na priv i gg 43478806

misiaczek24k
Posty: 3 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 27
misiaczek24k
  22 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

szukam partnera na wesele ktore bedzie w kwietniu jak cos pisac na priv okolice krakowa

milfslover
Posty: 46 (po ~89 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 135
milfslover
  23 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam partnera na wesele ktore bedzie w kwietniu jak cos pisac na priv okolice krakowa


napisz :)
skarbek1986r
skarbek1986r
  23 lutego 2015

jest ktos chetny do clubu w Lbn ?

AnnaW41
AnnaW41
  27 lutego 2015

potańcowałabym :) co!!!!d83dde03 tylko mam 41 lat ihihih a to dziwnie by wyglądało:)

chparker
Posty: 27 (po ~299 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 141
chparker
  2 marca 2015

Wesele pod koniec marca, a ja nie mam partnerki.
Jest tu jakaś pani chętna na zabawę?
Będzie naprawdę fajnie - wesele na poziomie, jestem dobrym tancerzem, zapewniony nocleg.
Zapraszam na PW.
Dolny Śląsk.

domsit91
domsit91
  6 marca 2015

Chętnie pójdę na Wesele albo studniówkę ;)

spoxik07
Posty: 4 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
spoxik07
  7 marca 2015

a ja szukam partnerki na wszystkie wesela i różnorakie imprezy, które odbędą się w bliskiej i dalekiej przyszłości :D pisać, pisać! :D

TylkoTwojaaax33
TylkoTwojaaax33
  10 marca 2015

cc

bartas1
bartas1
  10 marca 2015

Szukam partnerkę na studniówkę ,weselę d83dde09

konrad69
konrad69
  25 marca 2015

Cześć poznam chętna dziewczynę która miała by ochote na dobra zabawę potańczyć troszke potowarzyszy mi na weselu a nawet dwóch które odbędą sie w kwietniu w wieku od 18 do 25 lat dziewczyny zostawcie lajka na pewno sie odezwę:) albo priv :*

konrad69
konrad69
  25 marca 2015

Cześć poznam chętna dziewczynę która miała by ochote na dobra zabawę potańczyć troszke potowarzyszy mi na weselu a nawet dwóch które odbędą sie w kwietniu w wieku od 18 do 21 lat dziewczyny z okolic żywca bielska zostawcie lajka na pewno sie odezwę :P albo pisać na priv :D dam namiary na fb :)

Paaaw
Paaaw
  26 marca 2015

Szukam partnerki na wesele, okolice Wawy :)

RudaDama
Posty: 1 (po ~196 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 97
RudaDama
  29 marca 2015

Szukam normalnego faceta do 19 lat na wesele jako osobę towarzyszącą ;D i dobrze by było jakby był z okolic Dęblina lubelskie
miło by było jakby jakiś się znalazł .

Miłego tygodnia <3

moniqee
Posty: 18 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.