Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

MrBlaack
MrBlaack
  13 kwietnia 2015

własnie... opisy oddawać je... nie dojsc ze fotka stała się już prawie całkowicie portalem dla jamochłonów poszukujących na siłe ''milosci'' to teraz jeszcze zabraliscie ostatni element intelektualnej prezentacji swojej osoby :C ech... gdzie te stare piękne czasy kiedy fotka była normalnym portalem spolecznosciowym d83dde25

Shadowchild
Posty: 85 (po ~95 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 18
Shadowchild
  13 kwietnia 2015

Serio, tak po chamsku usunęli ludziom opisy? W sumie nie spodziewałem się po tym portalu niczego więcej.

:kv3:
Bosman84
Bosman84
  13 kwietnia 2015

Cóż fajnie wygląda ale mam problem z komentarzami bo napisze ale niema u mnie opcji by zatwierdzić tekst.

Opravca
Opravca
  13 kwietnia 2015

Ooo, to żeście się nie postarali z tym nowym wyglądem fotki... Bo z tego co teraz widzę to trzeba mieć gwiazdę nawet do tego żeby zobaczyć co się ciekawego dzieje na czyimś profilu... Chyba że to to jest jakiś błąd. Że za każdym razem jak wchodzę na czyjś profil nawet na swój, to muszę się zalogować.. A i tak to pstro daje, bo pierwsze co to mi wyskakują powiadomienia... I tak w kółko Macieju...

Anghel
Anghel
  13 kwietnia 2015

Już drugi raz usunęli opisy a tak się napracowałem żeby je przygotować teraz widzę, że nie było warto nic nie warto robić na fotce, bo nigdy nie wiadomo, kiedy coś usuną robią, co chcą nie licząc się z naszym zdaniem i po co ja mam płacić za gwiazdę na szczęście moja kończy się w maju więcej ode mnie nic już niedostaną ludzie przestańcie płacić, bo niema, za co fotka schodzi na psy widać jak dużo ludzi ucieka z fotki obecnie niby jest 2.304.673 osób! ale tak naprawdę to znacznie mniej, bo dużo kont jest porzuconych i nikt się na nie nie loguje od lat kiedyś było nas znacznie więcej, ale widocznie taka jest polityka fotki i nie zależy im żeby nas nie ubywało.

Opravca
Opravca
  13 kwietnia 2015

Polityka fotki jest od dłuższego czasu jest taka jak w naszym kraju. Czyli zwykły wyzysk, a to jest legalna napaść w dzień ;D..

MrBlaack
MrBlaack
  13 kwietnia 2015

Niedługo bedzie trzeba płacić za samą mozliwosc zalogowania się :D niestety fotka już dawno poszła w kierunku typowego portalu randkowego :/

elben
elben
  13 kwietnia 2015

Tu nie chodzi o zmiany i poprawę strony,, nie taki cel przyświaca właścicielom serwisu,,, wiadomo że jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kasę,,, tu najważniejsi są reklamodawcy i wszystko robi się po to by chcieli płacić za swoje banery,,, reszta to tylko dodatek,,, wiec komentarze co do zmian powinny być kierowane do reklamodawców,, a nie do użytkowników strony, Pozdrawiam zespół fotki i więcej reklam i żeby były wszędzie i nie dało się ich ukryć ani ominąć,

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 kwietnia 2015

Czasem zdarza mi się wejść na Fotkę z innej przeglądarki bez mojego skryptu i zastanawiam się jak w takim gąszczu reklam da się w ogóle korzystać z portalu. Na szczęście w swojej wersji nie widzę ani jednej.

Ja swój opis tworzyłem od 2008. To on potrafił przykuć co ciekawsze osoby, bo niósł jakieś przesłanie, jakieś treści. Same zdjęcia nie dają takiej głębi przekazu jak słowa. I równie chętnie na innych profilach raczyłem się ich lekturą. Przykro widzieć, że ot tak, zwyczajnie je wycięli, tak jak onegdaj subkomentarze. Pstryk i nie ma.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

WezSieOogarnij
WezSieOogarnij
  13 kwietnia 2015

Brakuje opcji OPISY. Druga sprawa - skoro wybrałem opcję, że nie chcę bawić się w decyzje ,,TAK/NIE'', to dlaczego ciągle pokazana jest moja średnia na profilu, skoro jej nie chcę? Trzecia sprawa - wchodzę na niektóre profile, a tam brak zdjęć itp., jakiś błąd...

Niereformowalny
Niereformowalny
  13 kwietnia 2015

Opisy muszą wrócić ;), drobna kosmetyka, w zasadzie żywiłem nadzieję, że uklad zdjeć zostanie zmieniony bo aktualnie od ponad roku jest dupa blada, tym bardziej jak ktoś ma tych zdjęć 30+

Atimos25
Atimos25
  13 kwietnia 2015

PROSZĘ WRÓCIĆ DO POPRZEDNIEJ WERSJI , NOWA WERSJA JEST GORSZA , NIE DAJE ŻADNEGO EFEKTU

Sheppard
Sheppard
  13 kwietnia 2015

Hm, wykasowano opisy, czy może teraz trzeba będzie płacić za to aby mieć takowy na profilu? A może trzeba będzie sobie samemu napisać i wrzucić jako zdjęcie? Zawsze da się pewne ograniczenia obejść. ;p
BTW. wprowadzanie zmian, podczas gdy jeszcze się wszystkiego do końca nie przetestowało to głupota (to odnośnie tego, jeśli usunięcie opisów to "usterka", a nie celowe działanie)

F0X
F0X
  13 kwietnia 2015

Widzę że usunięcie OPISÓW nie jest wynikiem błędu a celowego zabiegu. Niby fajnie zostało wszystko uproszczone ale chyba po prostu zmierzamy w kierunku komunikatora niż portalu. Droga Fotko nie będziesz drugim FACEBOOKiem. Może warto czasem zapytać użytkowników co chcą a co jest im zbędne. Wszystkim się nie dogodzi ale jesteśmy waszymi klientami czyż nie.

Bosman84
Bosman84
  13 kwietnia 2015

Cóż dodawanie komentarzy już mi działa, sam wygląd mobilny fotki jest super.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.