Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

Anghel
Anghel
  16 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: Anghel: Zastanawia mnie jak ty możesz komuś zwracać uwagę (że do znajomych zaprasza się byle kogo i że użytkownicy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami) Masz wysłanych 100 zaproszeń jednocześnie i nikt nie chce ich ani przyjąć ani odrzucić - ten fakt mówi sam za siebie kolego ;)Anghel: skoro sam posiadasz w swoich znajomych 234 osoby jestem ciekaw czy zanim ich zaprosiłeś to poznałeś każdą osobę i czy z każdą pisałeś nawet jeśli to do ciebie zostało wysłane zaproszenie bardzo w to wątpię masz też na swoim profilu 52 grupy czy w każdej się udzielasz czy zapisałeś się tylko po to żeby w niej być. Owszem, z każdą z tych osób rozmawiałem dłużej, obecnie chyba połowa moich kontaktów to nieaktywne konta osób z czasów sporej aktywności w różnych grupach - które z biegiem czasu wymarły, ale to już inna kwestia ;)


Widzę, że dalej nic nie rozumiesz jestem tu na fotce znacznie dłużej niż ty wiec te zaproszenia się skumulowały pewnie niektóre są bardzo stare i nie mogę ich anulować nikt nie wysyła 100 zaproszeń naraz no chyba, że taki geniusz jak ty jakoś nie chce mi się wieżyc, że pisałeś z każdą z tych osób nie wiem, jaką pełnisz tu funkcje, ale wiem, że nie z tobą chciałem prowadzić dyskusje na temat nieudanych zmian na fotce ktoś, kto pisze cytuje twoje słowa, (że dla świętego spokoju mogliby wam dodać jakąś rozwijaną listę wszystkich zaproszeń) w moich oczach nie jest członkiem społeczności fotki i nie powinien się wcale wypowiadać
Anghel
Anghel
  16 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: Anghel: Zastanawia mnie jak ty możesz komuś zwracać uwagę (że do znajomych zaprasza się byle kogo i że użytkownicy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami) Masz wysłanych 100 zaproszeń jednocześnie i nikt nie chce ich ani przyjąć ani odrzucić - ten fakt mówi sam za siebie kolego ;)Anghel: skoro sam posiadasz w swoich znajomych 234 osoby jestem ciekaw czy zanim ich zaprosiłeś to poznałeś każdą osobę i czy z każdą pisałeś nawet jeśli to do ciebie zostało wysłane zaproszenie bardzo w to wątpię masz też na swoim profilu 52 grupy czy w każdej się udzielasz czy zapisałeś się tylko po to żeby w niej być. Owszem, z każdą z tych osób rozmawiałem dłużej, obecnie chyba połowa moich kontaktów to nieaktywne konta osób z czasów sporej aktywności w różnych grupach - które z biegiem czasu wymarły, ale to już inna kwestia ;)


Widzę że nawet do głowy ci nie przyszło że cześć moich zaproszeń może być wysłanych dawno temu i te osoby mogły już dawno usunąć konto albo na nie się nie logują więc jak mają je przyjąć albo odrzucić:)
Shaitan
Shaitan
  16 kwietnia 2015
Anghel
Anghel: Widzę że nawet do głowy ci nie przyszło że cześć moich zaproszeń może być wysłanych dawno temu i te osoby mogły już dawno usunąć konto albo na nie się nie logują więc jak mają je przyjąć albo odrzucić:)


To weź je wszystkie po kolei anuluj, a potem zaproś ponownie te kilkanaście aktywnych osób - taki to problem? Zajmie ci to może ze 3 minuty?

Anghel
Anghel: jestem tu na fotce znacznie dłużej niż ty

Wnioskujesz tak po dacie założenia mojego konta? Zatem jesteś w błędzie, bo nie jest to moje pierwsze konto, tak czy inaczej tego typu licytacje nie mają sensu a po ilości twoich postów mógłbym wywnioskować, że to ty jesteś tu całkiem nowy i chyba nawet niezbyt się to mija z prawdą, gdyż:

Anghel
Anghel: w moich oczach nie jest członkiem społeczności fotki i nie powinien się wcale wypowiadać


Do wypowiadania się na forum mam takie samo prawo jak ty oraz każdy inny użytkownik tego portalu, do tego właśnie służy forum.

Anghel
Anghel: nie wiem, jaką pełnisz tu funkcje

Dziwne, że będąc tu tyle lat nie wiesz co oznacza znaczek przy moim loginie ;)
Anghel
Anghel
  16 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: Anghel: Widzę że nawet do głowy ci nie przyszło że cześć moich zaproszeń może być wysłanych dawno temu i te osoby mogły już dawno usunąć konto albo na nie się nie logują więc jak mają je przyjąć albo odrzucić:) To weź je wszystkie po kolei anuluj, a potem zaproś ponownie te kilkanaście aktywnych osób - taki to problem? Zajmie ci to może ze 3 minuty?Anghel: jestem tu na fotce znacznie dłużej niż ty Wnioskujesz tak po dacie założenia mojego konta? Zatem jesteś w błędzie, bo nie jest to moje pierwsze konto, tak czy inaczej tego typu licytacje nie mają sensu a po ilości twoich postów mógłbym wywnioskować, że to ty jesteś tu całkiem nowy i chyba nawet niezbyt się to mija z prawdą, gdyż:Anghel: w moich oczach nie jest członkiem społeczności fotki i nie powinien się wcale wypowiadać Do wypowiadania się na forum mam takie samo prawo jak ty oraz każdy inny użytkownik tego portalu, do tego właśnie służy forum. Anghel: nie wiem, jaką pełnisz tu funkcje Dziwne, że będąc tu tyle lat nie wiesz co oznacza znaczek przy moim loginie ;)


Twój znaczek nic nie znaczy, bo nie pomagasz a tylko zniechęcasz krytykujesz i się naśmiewasz z użytkowników pomijasz cześć moich wypowiedzi o twoim traktowaniu użytkowników rozwijasz niepotrzebnie temat mojego pierwszego postu, w którym zwracam uwagę na błędne usługi fotki, choć wiesz, że nic nie możesz zmienić, ale lubisz się wypowiadać w każdej kwestii.
Nie chce mi się dalej tego rozwijać, bo niema sensu i tak nic tu nie można zmienić więc bądź dalej pomocny dla użytkowników w formie, jakiej to robisz obecnie powodzenia.
Anghel
Anghel
  16 kwietnia 2015

Dzięki takim ludziom jak ty tam mało użytkowników chce się wypowiadać i o cokolwiek spytać na forum.

Shaitan
Shaitan
  16 kwietnia 2015

Mylisz kolego pojęcie pomocy w rozwiązywaniu faktycznych problemów z wyrażaniem własnej opinii na dany temat ;) Pomoc użytkownikom nie jest równoznaczna z koniecznością bezmyślnego popierania ich wypowiedzi - i to działa też w drugą stronę, bycie moderatorem nie zobowiązuje mnie do bezmyślnego popierania każdej zmiany, w obu przypadkach mamy prawo wyrazić swoje zdanie na jakiś temat, czy się ono komuś spodoba, czy nie. Twój problem z listą zaproszeń WEDŁUG MNIE stworzyłeś sobie sam i tak też to skomentowałem, musisz się z tym pogodzić ;) Na portalu jak i w życiu, nie zawsze każda osoba z naszego otoczenia będzie miała takie same poglądy i trzeba z tym żyć ;)

Niereformowalny
Niereformowalny
  16 kwietnia 2015

Tyle bólu przez to, że nie chca od Was zaproszeń przyjąć... randomy fotki XD

Berenike
Berenike
  17 kwietnia 2015
Anghel
Anghel: Zastanawia mnie jak ty możesz komuś zwracać uwagę (że do znajomych zaprasza się byle kogo i że użytkownicy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami) skoro sam posiadasz w swoich znajomych 234 osoby jestem ciekaw czy zanim ich zaprosiłeś to poznałeś każdą osobę i czy z każdą pisałeś nawet jeśli to do ciebie zostało wysłane zaproszenie bardzo w to wątpię masz też na swoim profilu 52 grupy czy w każdej się udzielasz czy zapisałeś się tylko po to żeby w niej być.


Nie "bij piany" o zaproszenia. Większość profili i "zdjęć" to "ciężka praca" grafików komputerowych( większość tych osób prawdopodobnie nie istnieje). Jeżeli fotka daje na to przyzwolenie, a jednocześnie oczekuje "normalnego" użytkownika....cóż czeka ją kolejne rozczarowanie. Fotka zbyt często zmienia szatę graficzną, ale nie zmienia nic w podejściu do ludzi i to jej główny błąd. Jak widać moderacja temu się przygląda i niejednokrotnie bierze w tym udział więc o czym tu mowa?
Berenike
Berenike
  17 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Shaitan: Chodziło mi o to, że najprawdopodobniej zapraszałeś do znajomych losowe osoby, których nawet nie znasz - stąd masz teraz zapchaną listę zaproszeń ;) Fotka jest w pewnym sensie serwisem randkowym (patrz funkcja TAK/NIE vel MAGNES), więc to chyba logiczne że ludzie wysyłają sobie zaproszenia, żeby się poznać.


Rozumiem, że ze wszystkimi swoimi "znajomymi" piszesz i utrzymujesz kontakt? Jak dla mnie ta dyskusja/licytacja na temat ilości wysłanych zaproszeń i znajomości jest trochę dziecinna. Nie potrzebuję niezliczonej liczby "znajomych" żeby kogoś znać i z nim pisać... to po pierwsze. Po drugie sami użytkownicy przekształcili ten portal w portal randkowy(wysyłając niezliczoną liczbę zaproszeń i zawierając tutaj znajomości jakby realnie mieszkali na pustyni) a fotka wyszła tylko naprzeciw waszym oczekiwaniom. Popyt rodzi podaż i próżność jaką tutaj wykazujecie(chęć pokazania się jacy jesteście wspaniali, ileż wy nie macie znajomych i jakie to niesamowite kobiety się wami interesują, bo jakoś żadna "pryszczata zośka" nie znalazła się w wśród waszych znajomych) musiała w konsekwencji doprowadzić do tego, że fotka była zmuszona wprowadzić ograniczenia. Serwery są totalnie zapewne zaśmiecone bezmyślnymi komentarzami pod zdjęciami i na profilach. Jak dla mnie wygląd profilu nie ma znaczenia( w przeciwieństwie do was...mam większe zmartwienia jak fotka) jeśli będę mieć ochotę traktować ten portal w miarę normalnie, a nie coś w rodzaju piaskownicy gdzie czasem nadmiar zdziecinniałych "słitaśnych" bzdur aż raził, a które nie wnosiły niczego nowego i najczęściej to takie osoby wymagały by traktować je poważnie. No cóż panowie was raczej potraktowałabym jak dzieci które "płaczą, gryzą i kopią" bo zabrali im ulubioną zabawkę.
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  17 kwietnia 2015

@Berenike bezpodstawnie wrzucasz wszystkich do jednego wora. Wszystkim zależy na zaproszeniach, wszyscy podniecają się licznikiem znajomych, wszyscy to, wszyscy tamto. A tak naprawdę ta dyskusja nie dotyczy samych zaproszeń, ale ogólnie zmian na Fotce, które wielu z nas się po prostu nie podobają. Bo my nie jesteśmy jakimiś pieprzonymi konformistami, którzy na wszystko się zgadzają, wszystko łykają radośnie jak pelikany i akceptują każdą zmianę, nawet taką która utrudnia im korzystanie z serwisu.

Mamy prawo do wyrażania swoich opinii na temat wprowadzanych zmian. A Ty oczywiście musisz atakować ludzi, no bo po co im zaproszenia... nas nazywasz dziećmi, a sam zachowujesz się jak dziecko.

Berenike
Berenike
  17 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ivellios1988

A czy ja, gdzieś napisałam, że dotyczy to wszystkich? czy posty były skierowane tylko do was dwóch?

Berenike
Berenike
  17 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo my nie jesteśmy jakimiś pieprzonymi konformistami, którzy na wszystko się zgadzają, wszystko łykają radośnie jak pelikany i akceptują każdą zmianę, nawet taką która utrudnia im korzystanie z serwisu.


Skasuj profil i po problemie. Trzyma Cię tu ktoś na siłę? skoro znasz wszystkich ze swojej listy możesz się z nimi spotykać realnie bądź używać innych komunikatorów i nie musi to być fotka. Chyba nie, bo chyba jednak się pomylę
Berenike
Berenike
  17 kwietnia 2015

Wprowadzone zmiany w pełni akceptuję, bo jeżeli będę chcieć kogoś poznać bądź mieć z kimś kontakt, to nie będę zaczynać od pisania bzdur na czymś profilu. Zostanie tu może garstka, ale może wreszcie ludzie zaczną zakładać tu realne konta i nabiorą zaufania do tego portalu, bo to co jest teraz to przechodzi ludzkie pojęcie

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  17 kwietnia 2015

Żeś się uczepił tych zaproszeń jak rzep psiego ogona. Zupełnie tak jak byś nie miał własnego życia i własnych problemów. Co Cię obchodzą CUDZE zaproszenia do znajomych? A może chcesz być "dorosły tak bardzo, wow" i dlatego pouczasz innych? Żałosne.

Berenike
Berenike
  17 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeś się uczepił tych zaproszeń jak rzep psiego ogona. Zupełnie tak jak byś nie miał własnego życia i własnych problemów. Co Cię obchodzą CUDZE zaproszenia do znajomych? A może chcesz być "dorosły tak bardzo, wow" i dlatego pouczasz innych? Żałosne.


KOBIETO, ja jestem dorosła tak wow
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.