Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015

Wiesz co winny się tłumaczy i zaprasza się chyba po to żeby je bliżej poznać.

Shaitan
Shaitan
  15 kwietnia 2015
Anghel
Anghel: Wiesz co winny się tłumaczy i zaprasza się chyba po to żeby je bliżej poznać.

Najpierw się poznaje człowieka, rozmawia z nim, potem ląduje on na naszej liście znajomych - proste i logiczne, ale niestety nie każdy postrzega świat tak samo ;)
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  15 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: Chodziło mi o to, że najprawdopodobniej zapraszałeś do znajomych losowe osoby, których nawet nie znasz - stąd masz teraz zapchaną listę zaproszeń ;)

Fotka jest w pewnym sensie serwisem randkowym (patrz funkcja TAK/NIE vel MAGNES), więc to chyba logiczne że ludzie wysyłają sobie zaproszenia, żeby się poznać.
Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015

Wiesz, co nie ty będziesz mnie uczył jak kogoś poznawać i zapraszać do znajomych nie masz żadnego wpływu na to żeby fotka zrobiła coś z listą znajomych, więc ta konwersacja niema sensu.
A ta wiadomość, co robi fotka jest dla użytkowników żeby nie byli zaskoczeni.

Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Shaitan: Chodziło mi o to, że najprawdopodobniej zapraszałeś do znajomych losowe osoby, których nawet nie znasz - stąd masz teraz zapchaną listę zaproszeń ;) Fotka jest w pewnym sensie serwisem randkowym (patrz funkcja TAK/NIE vel MAGNES), więc to chyba logiczne że ludzie wysyłają sobie zaproszenia, żeby się poznać.


Popieram Twoje słowa
Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015

Wygląda na to, że nie jest użytkownik ma płacić i siedzieć cicho do nikogo nie pisać i nikogo nie zapraszać, bo to przecież nielegalne a jak już się na to zdecydujesz to zawsze jest chętny do nauki w jaki sposób masz to zrobić do kogo napisać i zaprosić wszystko ci pięknie wyjaśnid83dde0a

Shaitan
Shaitan
  15 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka jest w pewnym sensie serwisem randkowym (patrz funkcja TAK/NIE vel MAGNES), więc to chyba logiczne że ludzie wysyłają sobie zaproszenia, żeby się poznać.

Masz rację, tylko niestety od wielu lat powtarza się pewien schemat:
- Zapraszasz x osób do znajomych.
- Piszesz do nich PW
- Żadnej z tych osób nie zainteresowałeś na tyle, by przyjęły te zaproszenia do znajomych i kontynuowały konwersację.
- Płaczesz z powodu zapchanej listy zaproszeń.

Według mnie (i to jest moje osobiste zdanie) najpierw powinno się faktycznie choć trochę porozmawiać i się poznać, dopiero potem dodać się do listy znajomych. Może to będzie głupie porównanie, ale wyobrażacie sobie wzięcie ślubu z pierwszą lepszą kobietą wylosowaną wśród przechodniów na ulicy? Owszem, w niektórych krajach tak jest, w niektórych nawet się kupuje żonę - ale w naszej kulturze to tak nie działa i nawet sami nie wiecie, jak wiele tracicie w oczach kobiet wysyłając im zaproszenia ot tak ;) Nawet nie chce im się poświęcić czasu na kliknięcie "odrzuć zaproszenie", to chyba o czymś świadczy, nie sądzicie?

Anghel
Anghel: Wiesz, co nie ty będziesz mnie uczył jak kogoś poznawać i zapraszać do znajomych nie masz żadnego wpływu na to żeby fotka zrobiła coś z listą znajomych


Mogę mieć wpływ popierając wasze argumenty i dodając własne, ale nie będę forsował "naprawienia problemu", skoro moim osobistym zdaniem problem leży w użytkownikach, którzy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami. Mimo wszystko jednak napisałem już wcześniej, że dla świętego spokoju mogliby wam dodać jakąś rozwijaną listę wszystkich zaproszeń, ale naprawdę nie liczyłbym na to.
Illuminati
Illuminati
  15 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: albo jest FOTKA

Właśnie, tylko czy ten portal to jest jeszcze Fotka?
Sheppard
Sheppard
  15 kwietnia 2015
Illuminati
Illuminati: Atimos25: albo jest FOTKA Właśnie, tylko czy ten portal to jest jeszcze Fotka?

Ni to portal randkowy (skoro opisy usunięto - a więc możliwość przedstawienia siebie, tudzież zamieszczenia informacji), ni to ranking fotografii (bo jednak jakieś zalążki portalu randkowego są - m.in. rubryki dot. partnera, zainteresowań etc.)
Chociaż pewnie i te w.w. rubryki informacyjne poznikają, a wtedy Fotka będzie mogła konkurować m.in. z "Bajer.pl".
Może właśnie w takim kierunku ma się ten portal rozwijać?
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  15 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: Mogę mieć wpływ popierając wasze argumenty i dodając własne, ale nie będę forsował "naprawienia problemu", skoro moim osobistym zdaniem problem leży w użytkownikach, którzy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami. Mimo wszystko jednak napisałem już wcześniej, że dla świętego spokoju mogliby wam dodać jakąś rozwijaną listę wszystkich zaproszeń, ale naprawdę nie liczyłbym na to.

Kiedyś była lista z paginacją. Ale oczywiście paginacja komuś baaardzo przeszkadzała i trzeba ją było usunąć, zarówno ze strony z zaproszeniami jak i z ulubionych. Nie wiem, może użytkownicy mieli za łatwo i trzeba było utrudnić im korzystanie z serwisu?...
Ezri1986
Ezri1986
  15 kwietnia 2015

Witam, oto lista moich uwag:

Opisy zniknęły z profili - moim zdaniem powinny zostać, gdyż są po prostu potrzebne.

Widoczne oceny -- już o tym pisałam gdzieś indziej, lecz wcześniej była opcja średniej widocznej tylko dla właściciela konta i z tego co wiem, to wiele osób z tego korzystało, w tym ja.

Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015

Ja tylko zwracam uwagę, że coś złego się dzieje z fotką, co chwile zmiany i to na gorsze jak tylko się do czegoś przyzwyczaimy to zaraz to zmienią, w czym gorsza była ta fotka z przed zmian od tej obecnej ciągle nam coś zabierają lub ograniczają pamiętam, że jeszcze parę lat temu nie pisałem takich postów nie było takiej potrzeby, bo fotka się rozwijała przybywało użytkowników dostawałem to, za co zapłaciłem jak coś nowego wprowadzili to ludzie byli zadowoleni zazwyczaj była to jakaś nowa funkcja lub udogodnienie aż miło było popatrzeć jak się fotka rozwija wyróżnia na plus miała coś co nie oferowały inne portale nikt nie pisał tyle krytycznych uwag na temat zmian a teraz nie wiadomo, w jakim kierunku zmierza ten portal widząc jak ubywa użytkowników wiem, że coś jest nie tak szkoda by było żeby fotka podzieliła losy innych portali, które przestały istnieć albo są opuszczane wiem, że ludzie z czasem przestaną narzekać, bo przestanie ich interesować, co z nią robicie a wtedy fotka, jako miejsce wirtualnych/realnych spotkań przestanie istnieć.

Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: ivellios1988: Fotka jest w pewnym sensie serwisem randkowym (patrz funkcja TAK/NIE vel MAGNES), więc to chyba logiczne że ludzie wysyłają sobie zaproszenia, żeby się poznać. Masz rację, tylko niestety od wielu lat powtarza się pewien schemat: - Zapraszasz x osób do znajomych. - Piszesz do nich PW - Żadnej z tych osób nie zainteresowałeś na tyle, by przyjęły te zaproszenia do znajomych i kontynuowały konwersację. - Płaczesz z powodu zapchanej listy zaproszeń. Według mnie (i to jest moje osobiste zdanie) najpierw powinno się faktycznie choć trochę porozmawiać i się poznać, dopiero potem dodać się do listy znajomych. Może to będzie głupie porównanie, ale wyobrażacie sobie wzięcie ślubu z pierwszą lepszą kobietą wylosowaną wśród przechodniów na ulicy? Owszem, w niektórych krajach tak jest, w niektórych nawet się kupuje żonę - ale w naszej kulturze to tak nie działa i nawet sami nie wiecie, jak wiele tracicie w oczach kobiet wysyłając im zaproszenia ot tak ;) Nawet nie chce im się poświęcić czasu na kliknięcie "odrzuć zaproszenie", to chyba o czymś świadczy, nie sądzicie?Anghel: Wiesz, co nie ty będziesz mnie uczył jak kogoś poznawać i zapraszać do znajomych nie masz żadnego wpływu na to żeby fotka zrobiła coś z listą znajomych Mogę mieć wpływ popierając wasze argumenty i dodając własne, ale nie będę forsował "naprawienia problemu", skoro moim osobistym zdaniem problem leży w użytkownikach, którzy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami. Mimo wszystko jednak napisałem już wcześniej, że dla świętego spokoju mogliby wam dodać jakąś rozwijaną listę wszystkich zaproszeń, ale naprawdę nie liczyłbym na to.


Zastanawia mnie jak ty możesz komuś zwracać uwagę (że do znajomych zaprasza się byle kogo i że użytkownicy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami) skoro sam posiadasz w swoich znajomych 234 osoby jestem ciekaw czy zanim ich zaprosiłeś to poznałeś każdą osobę i czy z każdą pisałeś nawet jeśli to do ciebie zostało wysłane zaproszenie bardzo w to wątpię masz też na swoim profilu 52 grupy czy w każdej się udzielasz czy zapisałeś się tylko po to żeby w niej być.
Shaitan
Shaitan
  16 kwietnia 2015
Anghel
Anghel: Zastanawia mnie jak ty możesz komuś zwracać uwagę (że do znajomych zaprasza się byle kogo i że użytkownicy opacznie rozumieją definicję słowa "znajomi" i wręcz namolnie spamują zaproszeniami)

Masz wysłanych 100 zaproszeń jednocześnie i nikt nie chce ich ani przyjąć ani odrzucić - ten fakt mówi sam za siebie kolego ;)

Anghel
Anghel: skoro sam posiadasz w swoich znajomych 234 osoby jestem ciekaw czy zanim ich zaprosiłeś to poznałeś każdą osobę i czy z każdą pisałeś nawet jeśli to do ciebie zostało wysłane zaproszenie bardzo w to wątpię masz też na swoim profilu 52 grupy czy w każdej się udzielasz czy zapisałeś się tylko po to żeby w niej być.


Owszem, z każdą z tych osób rozmawiałem dłużej, obecnie chyba połowa moich kontaktów to nieaktywne konta osób z czasów sporej aktywności w różnych grupach - które z biegiem czasu wymarły, ale to już inna kwestia ;)
Paattrriicckk
Posty: 37 (po ~129 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 32
Paattrriicckk
  16 kwietnia 2015

STATUS- można by było zmienić osobno "kolor czcionki" i "rozmiar tekstu" Byłby bardziej widoczny i rzucał się w Oczy niż jak dotychczas... Taka moja mała propozycja zmianyd83dde0f

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.