Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

Sheppard
Sheppard
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: (...) dziewczyna odpisuje na komentarze ma gwiazde itd xD

No i tyle w temacie karania/blokowania tzw. fejków...
Jak mawia klasyk: "kasa misiu, kasa".

BTW. Widzę, że nikt z "obsługi" portalu nie kwapi się z wyjaśnieniami obecnego stanu rzeczy dot. opisów. Nabrali wody w usta i wychodzą z założenia, że przeczekają burzę?
Naprawdę nie potrafię zrozumieć co za euGeniusz wpada na tak ciekawe pomysły i który (kolejny) euGeniusz akceptuje, a następnie wprowadza to w życie.
I w tym momencie - na koniec mojego wywodu - posłużę się kolejnym jakże pięknym i kwiecistym cytatem obrazującym to co się na Fotce wyprawia: "Ch**, dupa i kamieni kupa"
Dziękuję, dobranoc.
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  14 kwietnia 2015
- Zmiana podpisu/opisu pod zdjęciem się nie aktualizuje.. tylko jest starsza wersja (bynajmniej u mnie tak jest).
SchizeQ
Posty: 25 (po ~133 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 49
SchizeQ
  14 kwietnia 2015

Zabranie opisów to jakiś przykry żart. Już samo to, ze były ukryte bez włączenia ich w opcjach było idiotyczne, a teraz wszyscy są tacy sami. Nijacy.

Anghel
Anghel
  14 kwietnia 2015

Następny błąd nie działa funkcja (zmiana kolejności znajomych) po zapisie zmian kolejność wraca do stanu poprzedniego!

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 kwietnia 2015

@PinaColadaDelux no to tak jest u Ciebie czy nie? Bo sam sobie przeczysz (bynajmniej to przeczenie)

Najlepsze, że tych statusów nie da się zmienić bez podania imienia, więc zostanie mi już jakiś primaaprilisowy do czasu kolejnych zmian ;] A co ciekawe, mimo, iż pole "imię" mam puste, to wyświetla mi się na profilu jakieś "Mi".

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

GRADEK83
GRADEK83
  14 kwietnia 2015

i gdzie jest ZNAK ZODIAKU jak ja teraz będę szufladkował kobiety :ninja:

MrBlaack
wpis jest ukryty
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  14 kwietnia 2015
Beholder
Beholder: no to tak jest u Ciebie czy nie? Bo sam sobie przeczysz (bynajmniej to przeczenie)

Zdanie jest napisane bardzo konkretnie i jest tam zawarte co chciałem ująć, czyli, że się nie da zmienić
A wskazuje na to to szalenie skomplikowane składniowo zdanie :
"Zmiana podpisu/opisu pod zdjęciem się nie aktualizuje.. tylko jest starsza wersja"
..nie wiem czy, aż tak trudno to zrozumieć.. widocznie ktoś czyta po łebkach sobie i logiczne rozumowanie przyczynowo-skutkowe kuleje :ninja:
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: to z tymi fejkami to jest tragedia, zglaszam profile daje linki do maxmodels laski ktorej fotki zostaly ukradzione a profil na fotce dalej sobie istnieje :/

http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1181826,Zglaszanie_fejkow_na
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 kwietnia 2015

Aż tak trudno zrozumieć, bo używasz wyrazów, których znaczenia nie znasz i po łebkach to skończyłeś podstawówkę. Po tym zdaniu dopisałeś:

Konto usunięte
Konto usunięte: (bynajmniej u mnie tak jest).

czyli sobie zaprzeczyłeś. A teraz marsz do słownika poznać znaczenie wyrazu "bynajmniej".

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  14 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Beholder
Beholder: Aż tak trudno zrozumieć, bo używasz wyrazów, których znaczenia nie znasz

To było przypuszczeni, bo ja nie jestem przecież 'panem internetu i co mi się przytrafi tu to u każdego musi być'

Beholder
Beholder: po łebkach to skończyłeś podstawówkę. Po tym zdaniu dopisałeś:

Nie mierz mnie swoją miarą jak miałeś tam problemy nie znaczy, że każdy tak samo miał jak Ty :)

Beholder
Beholder: czyli

Czyli to taka przyprawa.

Beholder
Beholder: sobie zaprzeczyłeś

To Ty usilnie jesteś moim adwokatem i wiesz co chciałam przekazać, wiesz jak myślę i co jem... super.
Typowy Polak.

btw. usilnie robisz tu off top (ban for ju?) i bawisz się w trolla, ale słabo Ci to wychodzi.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 kwietnia 2015

PinaColadaDelux, o czym Ty w ogóle piszesz? Sprawdziłeś już w słowniku znaczenie wyrazu, którego błędnie użyłeś? Zrób to dla siebie co byś na przyszłość nie walił takich gaf. Nie bądź "typowym Polakiem", co to wszystko wie. Po prostu sprawdź. Zajmie Ci to krócej niż pisanie tych zbędnych postów. A przyprawa nazywa się chilli.

PS, adwokat broni. Może miałeś na myśli prokuratora...

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: To

Beholder
Beholder: co

Nie galopujcie tak z tymi złośliwościami, ewentualnie przenieście je na pw proszę :-).
Sheppard
Sheppard
  14 kwietnia 2015

Wypisz, wymaluj powyższe przykłady z rozmów ukazują, że opisy to była jednak bardzo przydatna rzecz tudzież opcja...

[teoria spiskowa mode on] Być może opisy zostały wykasowane aby nie dyskryminować jednostek które na pytanie "co robisz głową?" odpowiadają: "jem niom". ;)

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  14 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Beholder

Podstawowe pojęcie leżą i kwiczą u Cb co do adwokata.. i innych kwestii itp. ale to przemilczę, by Ciebie nie pogrążać, bo to robisz znakomicie sam :)

Miarą inteligencji jest to, że mądrzejszy (w tym przypadku oczywiście, że ja) ustępuje trollowi (co tylko pisze dla samego pisana, wątki pomyliłeś? to nie blog Twój), bo rozmowa Twoja jest bezproduktywna i nie na temat (ban? za off top? powinien być), ale tego Twój
( błyskotliwy * ) umysł nie zauważył, że spamujesz ;)

Chcesz sobie pisać i offtopować bez celu?.. to idź na http://www.fotka.pl/forum/hydepark/ i pisz sobie sam ze sobą, ja nie zamierzam się zniżać do Twojego trollowatego poziomu :)

Nie pozdrawiam, bez odbioru ;)

- - - - - - - - - - - - -
* ironia

_________________________________________________________________

Co do tematu, bo był tu offtop przez trolla...
Fajnie by było jakby opisy wróciły i tak jak kiedyś youtube filmiki w komentarzach się 'automatycznie wstawiały' a nie jak teraz same linki są.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.