Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

PinaColadaDelux - dla Ciebie polecam moją stopkę, bo serio poziom Twoich wypowiedzi jest smutny. Wystarczyło poprawić błąd i pisać ze zrozumieniem. Pisanie nielogiczne to brak szacunku dla czytających, stąd wytknięcie. A rozdawaniem banów niech zajmą się mądrzejsi. I używasz kolejnego wyrazu, którego nie rozumiesz. Spamowanie. Kończ waść, wstydu oszczędź. Twoja ujemna reputacja na forum nie wzięła się znikąd...

A co do tematu to ciężko znaleźć osobę zadowoloną z usunięcia opisów. Tu się chyba wszyscy wypowiadający w tym wątku zgodzą.
Sheppard doskonale to podsumował.

To rzekłem.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

PeqX
PeqX
  14 kwietnia 2015

Nie wyświetla mi profilów innych użytkowników po Waszej aktualizacji. Dlaczego?

zomby
Posty: 4 (po ~235 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 5
zomby
  14 kwietnia 2015

miałem bardzo fajny opis, pisałem go 12 lat (czyli tyle, ile mam konto), a tu nagle odkrywam, że całą moją pracę wyrzuciliście do kosza - tak się nie robi WIELKIE ŚWIŃSTWO!!! poza tym utrudniacie życie: żeby zdecydować, czy ktoś mi się podoba czy nie muszę klikać 2 razy - najpierw w jakąś ikonkĘ z której rozwija się menu, a potem w serduszko bądź iks. Przedtem klikałem tylko raz. A więc nie wiem jakie to ma być ułatwienie, skoro muszę wykonać dwa razy więcej pracy. Funkcjonalne to to na pewno nie jest... Lepsze wrogiem dobrego - sprawdza się to powiedzenie w 100% - i to po raz kolejny...

p.s. PROSZĘ ODDAĆ MI MÓJ OPIS!!!

zomby

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyświetla mi profilów innych użytkowników po Waszej aktualizacji. Dlaczego?
Czyszczenie ciasteczek z przeglądarki, powinno pomóc.

_______________________

Powinni przywrócić te Opisy, przynajmniej użytkownikom co mieli uzupełnione i się natrudzili żeby stworzyć :) Jak nie to proponuje grupe założyć, blog o sobie dodać (link wrzucić w danych na profilu), oprócz tego dodawać ciekawe blogi...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
PeqX
PeqX
  14 kwietnia 2015
gregbond
gregbond: PeqX: Nie wyświetla mi profilów innych użytkowników po Waszej aktualizacji. Dlaczego? Czyszczenie ciasteczek z przeglądarki, powinno pomóc. _______________________ Powinni przywrócić te Opisy, przynajmniej użytkownikom co mieli uzupełnione i się natrudzili żeby stworzyć :) Jak nie to proponuje grupe założyć, blog o sobie dodać (link wrzucić w danych na profilu), oprócz tego dodawać ciekawe blogi...


Niestety nie pomogło, nadal nie wyświelta mi większości profilów. Wygląda to tak, jakby wszystkie były nieuzupełnione, bez zdjęć, bez danych i nie mogę wykonać na nich żadnej opcji.
Niereformowalny
Niereformowalny
  14 kwietnia 2015

Gdzie sie podziałą opcja przenoszenia zdjęć z albumu do albumu? :woot:

Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015

Fotka sama się pogrąża ograniczając pewne funkcje albo wręcz je usuwając niedługo pozostaną tylko zdjęcia i krótkie dane pewnie teraz wezmą się za grupy liczy się tylko kasa i reklamy a na to nie trzeba funkcjonalności fotki z przed lat kasy teraz nie zarobicie, bo ludzie już nie dadzą się nabrać i coraz więcej ludzi będzie likwidować konta.

LAGERFELD
LAGERFELD
  15 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Anghel
Anghel: fotki z przed lat kasy teraz nie zarobicie

Dokładnie, jeśli nic tutaj nie będzie poza dodawaniem zdjęć, to czeka ich klapa. Bo niestety ale drugim Tumblrem czy też Insta, to fotka raczej nie będzie, ludzie wolą te portale niż niszowy portal na którym nie ma nic nowego atrakcyjnego, poza ciągle tymi samymi fotkami stałych użytkowników, są nowi ale co z tego jak nic tu nie ma (bo wchodząc na profil wszystko jest tak zminimalizowane że ma się wrażenie że nic tu nie ma, że zrobione to jest na byle jak i od niechcenia), kilka miesięcy i usuną konta. Stara Fotka.pl z ocenami miała swój klimat i oryginalność
LAGERFELD
LAGERFELD
  15 kwietnia 2015

A teraz wygląda to na jeden wielki kicz robiony na siłę

Atimos25
Atimos25
  15 kwietnia 2015

jeżeli jest nowy profil fotki , to uważam że ktoś czuwa nad tym wszystkim i nie powinno być zrobione na odczepnego . Sama nazwa wskazuje , że jest to Fotka dlaczego większość profili osób zarejestrowanych nie ma zdjęcia twarzy , albo jest FOTKA , albo DUCHO-FOTKA .

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  15 kwietnia 2015
Wizualizacja
Tak czy nie



Ta wersja bardziej się rzuca w oczy :)

- - - - - - - - - - -

Wizualizacja
Opis



Jeśli ktoś posiada to się pojawi, jeśli ktoś nie posiada to nie będzie nic.
Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015

Następna niepraktyczna usługa jak ktoś wysłał więcej niż sto zaproszeń do znajomych to wyświetla się informacja (jednocześnie może oczekiwać w kolejce do stu zaproszeń. Usuń z listy zaproszenia do wybranych osób, aby dodać kolejne). Niby wszystko jasne, ale na profilu wyświetla się nie sto tylko piętnaście ostatnich osób, które niedawno zostały zaproszone, więc dlaczego skoro mam wysłane zaproszenia do stu to ich nie widzę gdyby były wyświetlane wtedy mógłbym wybrać, które usunąć ja z tych piętnastu najnowszych nie chce nikogo anulować, bo przecież dopiero, co je zaprosiłem chce wybrać z pozostałych osób, dlaczego nie mogę usunąć najstarszych zaproszeń przecież skoro kiedyś je wysłałem to te osoby mogły już usunąć konto albo na nie się nie logują lub po prostu nie odpowiadają na zaproszenie i w ten sposób blokują miejsce przecież to nie logiczne.

Shaitan
Shaitan
  15 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Anghel
Anghel: Następna niepraktyczna usługa jak ktoś wysłał więcej niż sto zaproszeń do znajomych to wyświetla się informacja (jednocześnie może oczekiwać w kolejce do stu zaproszeń. Usuń z listy zaproszenia do wybranych osób, aby dodać kolejne). Niby wszystko jasne, ale na profilu wyświetla się nie sto tylko piętnaście ostatnich osób, które niedawno zostały zaproszone, więc dlaczego skoro mam wysłane zaproszenia do stu to ich nie widzę gdyby były wyświetlane wtedy mógłbym wybrać, które usunąć ja z tych piętnastu najnowszych nie chce nikogo anulować, bo przecież dopiero, co je zaprosiłem chce wybrać z pozostałych osób, dlaczego nie mogę usunąć najstarszych zaproszeń przecież skoro kiedyś je wysłałem to te osoby mogły już usunąć konto albo na nie się nie logują lub po prostu nie odpowiadają na zaproszenie i w ten sposób blokują miejsce przecież to nie logiczne.

Nielogiczne jest masowe zapraszanie byle kogo ;) Niemniej fakt, dla świętego spokoju mogłaby być jakaś rozwijana lista wszystkich zaproszeń.
Anghel
Anghel
  15 kwietnia 2015

Ciebie na pewno nie zaproszę skoro osoby, które są użytkownikami fotki nazywasz byle, kim żenada, po co się udzielasz skoro tylko obrażasz innych ludzi zwracanie na błędy fotki tak cię boli:)

Shaitan
Shaitan
  15 kwietnia 2015
Anghel
Anghel: skoro osoby, które są użytkownikami fotki nazywasz byle, kim żenada, po co się udzielasz skoro tylko obrażasz innych ludzi


Chodziło mi o to, że najprawdopodobniej zapraszałeś do znajomych losowe osoby, których nawet nie znasz - stąd masz teraz zapchaną listę zaproszeń ;)

Anghel
Anghel: zwracanie na błędy fotki tak cię boli


Nie boli mnie to, tym bardziej, że zasadniczo nie uważam tego za błąd - a dlaczego? To już napisałem wyżej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.