Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

GRADEK83
GRADEK83
  13 kwietnia 2015

A gdzie znak zodiaku i kiedy ENTER zostanie naprawiony w oknie pisaniu postów ?

Anghel
Anghel
  13 kwietnia 2015
Beholder
Beholder: Czasem zdarza mi się wejść na Fotkę z innej przeglądarki bez mojego skryptu i zastanawiam się jak w takim gąszczu reklam da się w ogóle korzystać z portalu. Na szczęście w swojej wersji nie widzę ani jednej. Ja swój opis tworzyłem od 2008. To on potrafił przykuć co ciekawsze osoby, bo niósł jakieś przesłanie, jakieś treści. Same zdjęcia nie dają takiej głębi przekazu jak słowa. I równie chętnie na innych profilach raczyłem się ich lekturą. Przykro widzieć, że ot tak, zwyczajnie je wycięli, tak jak onegdaj subkomentarze. Pstryk i nie ma.


Popieram ja swoje tworzyłem od 2006 roku po drodze parę razy je zmieniałem (uzupełniałem) a teraz ich niema szkoda, bo były to moje przemyślenia i spostrzeżenia za każdym razem wchodząc na czyjś profil czytam opisy, bo chcę się dowiedzieć, co inni ludzie maja do powiedzenia a teraz fotka bardziej przypomina komunikator niż portal społecznościowy.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 kwietnia 2015

Hm, nie da się też otworzyć fotki z albumu na pełnym widoku np. by dodać komentarz. Ani zwykły klik ani otwarcie w nowej zakładce.
Jak zwykle, użytkownicy robią za QA...

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Paattrriicckk
Posty: 37 (po ~129 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 32
Paattrriicckk
  13 kwietnia 2015

Czy naprawdę musicie wprowadzić ten nowy wygląd.? Jest mało wyrazisty i słabo Czytelny...

Paattrriicckk
Posty: 37 (po ~129 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 32
Paattrriicckk
  13 kwietnia 2015

Czy naprawdę musicie wprowadzić ten nowy wygląd.? Jest mało wyrazisty

Bosman84
Bosman84
  13 kwietnia 2015

Gradek enter to ta strzałka →

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  13 kwietnia 2015
+ Kotwica na dole (góra/dół) wprowadzona przy większej ilości fotek
+ Design lepszy

- Brak opisów
- Brak Opcji Tak/Nie widocznej
- Enter/nowa linia na forum nie działa (pomaga kombinacja 'Shift+Enter' )
- Brak 'Title co to za profil' w zakładce jest tylko.. Fotka.pl - Twoje miejsce w sieci


. Co do reszty mi się podoba.

. Teraz za forum/forum gwiazd się zabierzcie.

. Zmięcie nastawienie modów i może coś się ruszy z forum.
pinkcellphone
pinkcellphone
  13 kwietnia 2015

Szkoda opisów, lubiłam tę opcję, od razu było wiadomo czy warto było rozmawiać czy nie, bo w miarę aktualne mieli tylko bardziej rozumni. Graficznie ładnie, tylko brak opisów razi. Niby garstka używała, ale jednak miło było poczytać zdania napisane przez kogoś inteligentnego, a tutaj to rzadkość. :)

GRADEK83
GRADEK83
  13 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda opisów, lubiłam tę opcję, od razu było wiadomo czy warto było rozmawiać czy nie, bo w miarę aktualne mieli tylko bardziej rozumni. Graficznie ładnie, tylko brak opisów razi. Niby garstka używała, ale jednak miło było poczytać zdania napisane przez kogoś inteligentnego, a tutaj to rzadkość. :)


Sułtanka Hurrem ma rację d83dde0f
GeoDaSilvaa
Posty: 1 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
GeoDaSilvaa
  13 kwietnia 2015

beznadzieja ten nowy wygląd.. cały czas są zmiany a co jedna to gorsza..

Leo
wpis jest ukryty
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  13 kwietnia 2015

Zabieracie opisy = tworzycie portal dla umysłowych impotentów - widocznie sami nimi jesteście.

Z ujami się na łby pozamienialiście? Kto odpowiada na tym przaśnym portalu za marketing? d83ddc14 Oddajcie mi mój pisany w pocie czoła opis!

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  13 kwietnia 2015

Nie bardzo wiem co ma skórka do marketingu, ale z resztą się zgodzę. "Ludzie od systemu" zajmują się zmienianiem jakichś pierdół zamiast wprowadzić czy naprawić naprawdę przydatne rzeczy. System raportowania działa jak z poprzedniej epoki, a przecież można by go przynajmniej trochę zautomatyzować. Przykład - mój pomysł:
- dodanie do wysyłania raportu opcji "to konto jest fałszywe"
- skrypt zapisuje sobie gdzieś tam w bazie polecenie, żeby to konto sprawdzić
- następnie sprawdza fotki z konta (może nie wszystkie, powiedzmy 10-20) w Google Grafika, jeśli fotki zwracają jakieś wyniki -> blokada konta do wyjaśnienia
Przydałaby się też jakaś funkcja wysyłania skarg na moderatorów.
I jeszcze coś - w TAK/NIE powinna być blokada na podstawie wieku, podobna do tej w Kamerkach (czyli po przekroczeniu 18 lat blokowane jest wyświetlanie osób poniżej jakiegoś tam określonego wieku). No bo tak, wchodzę sobie dzisiaj w TAK/NIE, a tam zamiast dziewczyn w moim lub zbliżonym wieku wyskakują mi - uwaga, weźcie ludzie i usiądźcie - dwunastolatki, na dodatek lesbijki xD

MrBlaack
MrBlaack
  13 kwietnia 2015

weryfikacja fejków w zasadzie tutaj nie działa, z tydzien temu zgłosiłem dziewuche ktora jawnie kradnie fotki z innego profilu, pokazalem ten profil, nawet fb tej dziewczyny dalem i nic, profil trwa sobie w najlepsze, dziewczyna odpisuje na komentarze ma gwiazde itd xD

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  14 kwietnia 2015

Powinni wprowadzic obowiazkowa jednorazowa weryfikacje kazdego zakłądajacego profil, ale pewnie boja sie zmniejszonego ruchu na portalu, bo niestety niczym innym nie potrafia juz ludzi przyciągnąć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.